Diğer Banka ATM Kullanımı

Diğer Banka ATM Kullanımı
  Paylaş

  Üç Banka Tek ATM

   

  TEB, Denizbank ve QNB Finansbank ATM’leri artık Tek ATM. Siz de TEB banka ve kredi kartınızla Tek ATM’lerden para çekip yatırabilirsiniz.

  Üç bankadan hangisinin müşterisiyseniz, diğer 2 bankanın ATM’lerinden limitiniz dahilinde her ay 3 işleme kadar masrafsız para çekebilir, hesaba para yatırabilir ve kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, sınırsız sayıda hesap bakiyesi, kredi kartı borcu ve limitinizi sorgulayabilirsiniz.

   

  Ortak ATM

  Türkiye’nin Tüm ATM'leri Birleşti ve yurt içi diğer bankalara ait kartlar ile TEB ATM'lerinden para çekip yatırabilir, hesap bakiyenizi izleyebilir, nakit avans, kredi kart limit/borç sorgulama, borç ödeme, şifre yükleme/değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Yurt dışı bankalara ait kartlarla ise para çekebilir, hesap bakiyenizi izleyebilir, nakit avans ve şifre yükleme /değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  TEB Banka Kartınız ile TEB ATM'lerinin yanı sıra yurt içindeki diğer banka ATM'lerinden de bakiye sorma, para çekme / yatırma, kredi kart borç ödeme, limit/borç sorgulama, şifre yükleme /değiştirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Yurt Dışı ATM Kullanımı

  Yur tdışında ise kartınızın üzerindeki amblemlere uygun olarak Electron, Plus, Maestro veya Cirrus amblemli ATM'lerden nakit para çekebilirsiniz. Ayrıca BNP Paribas’ın çeşitli ülkelerde bulunan ATM'lerinden ve anlaşmalı olduğu diğer banka ATM'lerinden de bu hizmetleri ücretsiz alabilirsiniz.

  Yurt dışı ATM kullanım kullanımını görmek için tıklayınız.

  Sayfa içeriğini puanla