TEB Business Card

TEB Business Card
  Paylaş

  TEB Business Card ile şirketiniz adına yurtiçinde ve yurtdışında güvenli bir şekilde harcama yapabilirsiniz. TEB Business Card ile harcamalarınızı kontrol edebilir, şirket masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz.

  Visa Ticari Kartlara Özel Avantajlar
   

  TEB Visa Ticari Kart sahiplerini iş yeri güvenliğinden baskı çözümlerine, seyahat hizmetlerinden ofis kiralamaya birçok özel fırsat bekliyor. Visa Kampanya fırsatlarından yararlanmak için tıklayın.

  MasterKobi Avantajları
   

  TEB MasterCard® Ticari Kart sahipleri yıl boyunca çok özel indirimlerden yararlanacak, güçlerine güç katacak! TEB MasterCard® Ticari Kartların sunduğu fırsatlara ulaşmak için tıklayın.

  Şirket Harcamalarınızı Taksitlendirme / Öteleme İmkanı
   

  Yapacağınız şirket harcamalarınızı TEB Kurumsal İnternet Şube’si veya Şubenizden 9 aya kadar taksitlendirebilir veya 90 güne kadar öteleyebilirsiniz.

  Taksitlendirme ve öteleme ücretlerine "Faiz ve Ücretler" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

   

  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 

  İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarından her ek kart için %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum otopark indirimi 100 TL’dir. 

  ** Bu hizmetten faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizin en az 3.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. 

  Sayfa içeriğini puanla