Kadın patronların gözü kulağı TEB KOBİ TV

Kadın patronların gözü kulağı TEB KOBİ TV
  Paylaş

  İşletmelerini büyütmek ve gelişmek isteyen kadın patronların internetteki bilgi kaynağı!

  Türkiye’de bankacılık sektöründe KOBİ’lere yönelik yayın ilk internet televizyonu olan TEB KOBİ TV, küçük ve orta boy işletmelerin (KOBİ) global rekabette ihtiyacı olan bilgiye ücretsiz ulaşmalarını sağlamak ve KOBİ'lerin ilgisini çekebilecek her konuda bilgi içeren haberlerin yer aldığı bir internet televizyonudur. 2006 yılında yayın hayatına başlayan TEB KOBİ TV, başta KOBİ patronları ve çalışanları olmak üzere, çalışan dünyasındaki profesyonellerden, girişimcilere, ev hanımlarından, emeklilere hatta öğrencilere kadar pek çok kitlenin ilgisini çekebilecek haberler sunar.

  TEB KOBİ TV, kadın patronlara özel olarak odaklanarak, kendi işinin sahibi kadınları destekleyecek haberler yapar. İş kurma süreçlerinden, finans yönetimine, iş ortağı seçiminden, iş kurma desteklerine, çalışan kadınlar için iyi hayatın ipuçlarından, anne kadın patronların hayatlarını kolaylaştıracak ipuçlarına kadar pek çok içerik sunulmaktadır.

  Kadın patronlar, dış ticaret, pazarlama&satış, işletme ve üretim yönetimine ait anahtar bilgilerin yanı sıra, izleyiciler, TEB KOBİ TV üzerinden finans&ekonomi gündemini takip edebilir,  il il KOBİ’lerin ekonomik potansiyelini inceleyerek, KOBİ destekleri hakkında bilgi alabilir.  www.tebkobitv.com üzerinden izleyiciler vergiden sosyal güvenliğe, iş hukukundan işletme yönetimine, teknolojiden dış ticarete kadar pek çok konuda, TEB KOBİ TV uzmanlarına merak ettikleri konularda  7/24 soru sorabilmektedir.

  TEB KOBİ TV, teknolojik gelişmelerden faydalanıp iş verimliliğini artırmak isteyen KOBİ’ler için ‘Teknolojik Çözümler’, KOBİ ve işletme patronu kadınlar için iş geliştirme rehberi niteliğindeki ‘Kadın Patronun Ekranı’, iş ve özel hayatında yaşam boyu gelişimi hedefleyen profesyoneller için ‘Kişisel ve Kariyer Gelişim Rehberi’, sanayinin dijitalleşmesi sürecinde rehber niteliği taşıyan ve KOBİ’leri geleceğin sanayisine hazırlayan ‘Endüstri 4.0 Rehberi’ gibi tematik kanalları üzerinden de yayın yapmaktadır.

  TEB KOBİ TV’nin kadın patronlara işlerini büyütüp geliştirmeleri adına anahtar bilgiler sunan tematik kanalı ‘Kadın Patronun Ekranı’nda kadınlara özel olarak ayrıca ilham veren kadınlar ve başarı hikayeleri de derlenmiştir.

  TEB KOBİ TV’ye ulaşmak için hemen tıklayınız.

  TEB KOBİ TV-Kadın Patronun Ekranı’na ulaşmak için tıklayınız.
  Sayfa içeriğini puanla