İstanbul Dişhekimleri Odası

  Paylaş

  İstanbul Dişhekimleri Odasi Üyeleri TEB’de Ayrıcalıklı!

  5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredilerinde sıfır faiz ve 12 ay vade.

  TEB’deki tüm avantajlarınızı öğrenmek için TEB Harbiye Şubesi ile (0 850 204 03 80) iletişime geçebilirsiniz.

  Örnek ödeme tablosu:

  Kredi Tutarı

  Kredi Vadesi (Ay)

  Aylık Akdi Faiz Oranı

  Aylık Taksit Tutarı 

  Kredi Tahsis Ücreti  (BSMV dahil)

  Sigorta

  Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 

  5.000TL

  10.000 TL

  %0,00

  416,67 TL

  26,00 TL

  223,00 TL

  %0,9787

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Diğer vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir.Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Muayenehane açmanız, ekipman alımlarınız ve yenilemeleriniz için özel çözümler:

  • Avantajlı POS fiyatlaması ve 3 ay süreli inaktif pos masrafı muafiyeti
  • Motovale, kuru temizleme, havalimanı lounge, otopark, transfer hizmetleri gibi birçok alanda indirimli veya ücretsiz hizmetlerle tüm restoranlarda bonus avantajlarından faydalanabileceğiniz “TEB Yıldız Priority Card” *
  • Siz diş hekimlerine “Mesleki Sorumluluk Sigortası”**
  • Tüm işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz CEPTETEB İnternet Şubesi

  *TEB Yıldız Priority Card sahibi olmak için öncelikle TEB Yıldız Bankacılık müşterisi olmanız gerekmektedir.

  **TEB A.Ş., Zurich Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesi olup; “Mesleki Sorumluluk Sigortası Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası” ürünü olarak Zurich Sigorta A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır.

  Türk Ekonomi Bankası A.Ş., web sayfasında belirtilen ürün özelliklerini/kampanyaları, hizmet içeriklerini, koşullarını ve hizmet kapsamını haber vermeksizin değiştirme/durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında belirtilen avantajları serbestçe değerlendirilmesi ve kullandırılması için nihai karar TEB’e aittir. Hizmet detaylarına ve kampanyalarla ilgili güncel bilgilere ve Yıldız Bankacılık müşterisi olma koşuluna www.teb.com.tr internet sitesinden ve 0 850 200 0 666 no’lu çağrı merkezimizden erişebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla