İstanbul Barosu

 İstanbul Barosu
  Paylaş

  Yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı temsil eden Avukatlarımızın, biz de TEB olarak tüm ihtiyaçlarında yanındayız.

  İstanbul Barosu’na üye avukatlara özel  tekliflerimiz;

  • 3 ay ötelemeli, %2,10 faiz oranlı ihtiyaç kredisi teklifi
  Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)Kredi Hayat SigortaEfektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı
  24.000 TL 24 %2,10 1.344,87  TL  0,00 TL 

  749,49 TL

   

  %34,8042

  *İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup kredi ile birlikte sigorta da talep edilmesi durumunda poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  • Birikimleriniz için ilk 45 gün geçerli %23,50 hoş geldin faiz oranlı Marifetli Hesap
  • UYAP ödemelerinin dijital platformumuz CEPTETEB hesabınıza gelmesi halinde ücretsiz EFT/ havale ayrıcalığı. CEPTETEB'li olmak için tıklayınız.
  • Günlük hayatınızı kolaylaştıracak pek çok avantaj ile size farklı deneyimler ve keyifli anlar yaşatacak Yıldız Priority Card * 

  *Tüm Yıldız Bankacılık avantaj ve önceliklerden faydalanabilmeniz için "Yıldız Bankacılık Müşteri" kriteri olan; Bankamızdaki konut kredisi bakiyenizin yarısı ve/veya varlık toplamınızın 30 günlük ortalamasının 100.000 TL veya üzeri muadili para olma koşulunun yerine getirilmiş olması gerekmektedir.

  Detaylı bilgi ve ürünlerimizden yararlanmak için; 0850 204 05 00’den Laleli Çarşı şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. 


  Sayfa içeriğini puanla