WorqCompany'den Teknoloji Girişimcilerine Hediye

WorqCompany'den Teknoloji Girişimcilerine Hediye
  Paylaş

  TEB'den Teknoloji Girişimcilerine Özel Kampanya

  Girişimcilere özel Sanal Ofis hizmetlerinde %20 indirim veya şirket kuruluş hizmetlerini de içeren Kolay Şirket Paketini alan teknoloji girişimcilerine Sanal Ofis hizmeti 12 ay ücretsiz. Ayrıca tescil ve ilan masrafları da WorqCompany’den Teknoloji Girişimcilerine hediye!  

  Kampanya Girişimcilere Ne Gibi Avantajlar Sağlayacaktır?

  İşbirliği çerçevesinde şirket kuruluşu için gereken yasal adres temini de dahil olmak üzere bütün kuruluş işlemleri, sonrasındaki finansal raporlama, bordrolama ve ofis çözümleri gibi uçtan uca tüm hizmetlerinin tek bir çatı altında en uygun fiyatlarla TİM-TEB Girişim Evi girişimcilerine ulaşmasını sağlıyoruz.

  Kampanyaya Nasıl Katılacağız?

  Kampanyadan yararlanmak için https://worqcompany.com/kampanyalar/teb-girisim adresine bilgilerinizi bırakmanız yeterli. WorqCompany ekibi kısa sürede size ulaşacaktır.

  Kampanyaya katılmak için ödeme yapmadan önce SMS göndermem gerekiyor mu?

  Hayır SMS veya mailing gibi iletişimlere gerek yoktur.

  Kampanya Detayları:

  • Girişimcilere özel Sanal Ofis hizmetlerinde %20 indirim veya şirket kuruluş hizmetlerini de içeren Kolay Şirket Paketini alan teknoloji girişimcilerine Sanal Ofis hizmeti 12 ay ücretsiz. Ayrıca tescil ve ilan masrafları da WorqCompany’den Teknoloji Girişimcilerine hediyedir.
  • Kampanyaya WorqCompany https://worqcompany.com/kampanyalar/teb-girisim başvuru sayfasından katılabilirsin.
  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsin.
  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  *Tescil ve ilan masraflarının WorqCompany tarafından karşılanması, sermaye şirketleri (LTD ve AŞ) için geçerli olup, 1000 kelimeye kadar olan ana sözleşmeniz dahilinde tescil ve ilan masrafları ile kuruluş süreci hizmet bedellerini kapsamaktadır.

   

  Sayfa içeriğini puanla