TEB Girişimci Kart

TEB Girişimci Kart
  Paylaş
  Girişimcilerin danışman bankası TEB'den işletmenizin büyümesi için çalışan kart!

  TEB Girişimci Kart ile işletmeniz adına yurt içinde ve yurt dışında güvenli bir şekilde harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan Bonus kazanır, biriken bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilir, işletmenizin masraflarından tasarruf edebilirsiniz.

  Visa Ticari Kartlara Özel Avantajlar
   

  TEB Girişimci Kart sahiplerini iş yeri güvenliğinden baskı çözümlerine, seyahat hizmetlerinden ofis kiralamaya birçok özel fırsat bekliyor. Detaylı bilgi ve fırsatlara ulaşmak için tıklayın.

  Restoran Harcamalarınıza %10 Bonus Kazanma Fırsatı
   

  TEB Bonus Business Card  ile 150 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızda, harcamanızın %10’u kadar Bonus kazanabilirsiniz.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum restoran bonusu 75 TL’dir.

  **Bu özellik sadece Platinum Kart sahiplerine sunulmaktadır.

  ***Bu özellikten yararlanılabilmesi için son ekstre tutarı en az 2.000 TL olmalıdır.

  Dijital Pazarlama Harcamalarına %10 Ekstra Bonus 
  TEB Girişimci Kart ile Facebook, Google, Twitter gibi mecralarda, dijital pazarlama harcamalarınıza %10 ekstra Bonus kazanırsınız.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum kampanya bonusu 100 TL, bir sene içerisinde ise toplam 600 TL’dir.

  **İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar LGM Lounge hizmetimiz 31 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir.

  Şirket Harcamalarınızı Taksitlendirme / Öteleme İmkanı
   

  Yapacağınız şirket harcamalarınızı TEB Kurumsal İnternet Şube’si veya Şubenizden 9 aya kadar taksitlendirebilir veya 90 güne kadar öteleyebilirsiniz.

  Taksitlendirme ve öteleme ücretlerine "Faiz ve Ücretler" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

  Nakit Avans / Taksitli Nakit Avans
   

  Acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans kullanabilirsiniz, kullandığınız nakit avansı dilerseniz 3 ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Ücret ve komisyon bilgilerine “"Faiz ve Ücretler" sekmesinden ulaşabilirsiniz.  

  Motovale Hizmeti
   

  TEB Girişimci Kart sahipleri, araçlarını kullanmak istemiyor ya da kullanacak durumda değillerse MotoVale hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. 

  Motovale Hizmeti’nde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp aracınızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır.

  * Firma müşterisi bazında bir ay içerisinde sadece ilk kullanım ücretsiz olup, 2. ve 3. kullanım %50 indirimli, sonraki kullanımlar ücretlidir. Bir önceki ay kart ile en az 2.000 TL harcama yapılmış olması gereklidir.

  **Bu özellik sadece Platinum Kart sahiplerine sunulmaktadır.

  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 

  İstanbul, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarından %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum otopark indirimi 100 TL’dir. 

  ** Bu hizmetten faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizin en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. 

  Avans Mil Programından Yararlanma Fırsatı
   

  TEB Girişimci Kart’ınızla kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz.

  Kullandığınız Avans Mil'i, bir yıl içerisinde yapacağınız harcamalar ile tamamlayabilirsiniz.

  TEB Girişimci Kart’ınızla kullanacağınız Avans Milleriniz'i tamamlamak için yapacağınız harcamalar yurt içi biletleri için %0.5, Avrupa biletleri için %10.75, Amerika/Uzakdoğu/Afrika biletleri için %1 oranında Mil kazandırır.

  Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sözünüze Bonus

  31 Aralık 2019 tarihine kadar vereceğiniz bir talimatla 500 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz! Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

   

  Sayfa içeriğini puanla