CEPTETEB Mobil Bankacılık

CEPTETEB Mobil Bankacılık
  Paylaş

  CEPTETEB’den Bir İlk Daha!

  CEPTETEB Mobil Bankacılık uygulamasını şirketinizin ihtiyacı olan bankacılık işlemlerini yapmak için kullanabilirsiniz. CEPTETEB uygulamasına Kurumsal İnternet Şubesi kullanıcı adı, parola ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

  CEPTETEB üzerinden yapılan işlemler tamamen ücretsiz!

  Güncellenen CEPTETEB uygulamasıyla birlikte kurumsal bankacılık onay işlemlerinizi, hesap ve hesap detayları gözlem, fatura ödeme, çek işlemlerinizi ve para transferlerinizi her an, her yerden yapabilirsiniz.

  Henüz TEB ile tanışmadıysanız bile Piyasa Bilgileri menüsü ile euro, dolar kurları gibi piyasa bilgilerine erişebilir; hesaplama araçları ile kredi, mevduat getirisi gibi günlük finansal hesaplamalarınızı kolayca yapabilirsiniz.

  4663’e “CEPTETEB” yazıp mesaj atarak ve ardından mesajla gelen linke tıklayarak AppStore ve Google Play Market’te “CEPTETEB” başlığı ile arama yaparak ya da sağ alttaki QR kodu cihazlarına okutarak uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.

  TEB Kurumsal İnternet Şubesine tek kullanımlık SMS Şifresi ile giriş yapıyorsanız CEPTETEB’e ilk girişinizde yeni bir PIN belirlemeniz istenecek ve uygulamaya daha sonraki girişinizde SMS gönderilmeyecek olup, belirlediğiniz yeni PIN ile giriş yapabilirsiniz.

  iPhone'a indirmek için tıklayın.
  Android tabanlı cep telefonuna indirmek için tıklayın.

  CEPTETEB’den Yapabileceğiniz İşlemler:

  • Onay İşlemleri
  • Hesap İnceleme
  • Para Transferi
  • Fatura Ödeme
  • Çek İşlemleri
  • Çizerek PIN Girme
  • Hesaplama Araçları
  • Şube/ATM Bulucu
  • Piyasa Bilgileri
  CEPTETEB kullanmak için ne yapmalıyım?

  CEBTETEB ile bankacılık işlemlerinizi her an, her yerden, hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. CEPTETEB’in ile işlemlerinizi mobil bankacılık ile gerçekleştirmenin keyfini ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. Henüz TEB ile tanışmadıysanız bile Piyasa Bilgileri menüsü ile Euro, dolar kurları gibi piyasa bilgilerine erişebilir; hesaplama araçları ile kredi, mevduat getirisi gibi günlük finansal hesaplamalarınızı kolayca yapabilirsiniz.

  (Uygulamayı cep telefonunuza indirmek için gereken data bağlantısı bağlı olduğunuz operatörün mobil bağlantı tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Bankacılık işlemlerinizi yapabilmek için sisteme TEB İnternet Şubesi kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapmalısınız.)

  CEPTETEB nasıl giriş yapabilirim?
  Uygulamaya ilk defa giriş yapmak için TEB İnternet Şubesi Kullanıcı Kodu/Adı ve Parola bilgilerinizin ardından sistemde tanımlı olan tek kullanımlık Tek Kullanımlık SMS Şifresi ile ürettiğiniz şifreyi yeni açılan ekrana girmelisiniz. Sistem sizi doğruladıktan sonra daha sonraki girişlerinizde kullanmak üzere PIN kodunuzu belirlemenizi isteyecektir.
  CEPTETEB hangi cihaz ve operatörler ile kullanabilirim?
  CEPTETEB uygulamasını iPhone, iPod touch ile Android tabanlı akıllı cep telefonlarınızda kullanabilirsiniz. (Uygulama iOS 3.2, Android 2.1 ve sonrası sürümler tarafından desteklenmektedir) iPad özel uygulaması daha çıkmamış olsa da iPad’lerde iPhone versiyonunu kullanabilirsiniz.
  CEPTETEB ücretli midir?
  CEPTETEB uygulamasını indirmek, hesaplama yapmak, kredisi bilgilerini incelemek hatta bankacılık işlemlerinizi yapmak bile ücretsizdir. (Uygulamayı indirmek için gereken data bağlantısı bağlı olduğunuz operatörün Mobil Data Bağlantı Tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  Varlıklarım nasıl gözlemlenir?
  CEPTETEB uygulaması içerisinde Mobil Bankacılık / Finansal Durumum menülerine tıklayarak farklı hesaplara ait finansal varlıklarınızı gözlemleyebilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesine tıklayarak varlıklarınızın grafiksel gösterimi ile ajanda görünümü arasında geçiş yapabilirsiniz.
  Cep Pratik Şifreyi nasıl kullanırım?

  CEPTETEB Mobil Uygulama içinde yer alan Pratik Şifre yöntemini kullanarak, bireysel ve kurumsal internet şubesine giriş ve internet şube içerisindeki işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak için; CEPTETEB mobil uygulama giriş ekranında Pratik Şifre menüsü ile aktivasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Aktivasyon işleminizi gerçekleştirdikten sonra; CEPTETEB Mobil Uygulamasına gelecek olan bildirimi tıklayarak ya da Cep telefonunuza bildirim ulaşmadıysa Pratik Şifre – Onay Bekleyen İşlemler menüsüne girerek bireysel ve kurumsal internet şubesine giriş işleminizi onaylayabilirsiniz. 

  Detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.
  PIN kodunu çizerek nasıl girerim?
  CEPTETEB içerisinde PIN kodunuzu üç şekilde belirleyebilirsiniz; ilk kez girerken, PIN değiştirirken ve yeniden aktive ederken. PIN belirleme ekranında “Çizim ile” sekmesine tıklayarak şifrenizi belirleyiniz. Çizerek gireceğiniz patern altı haneli PIN kodunuzun yerini alacaktır. Detaylı bilgi için tıklayın.
  PIN nasıl değiştirilir?
  PIN değiştirmek için Cep Pratik Şifre / PIN Değiştirme menüsünü kullanınız. Önceden belirlediğiniz PIN’i girerek ilerleyin. CEPTETEB mobil bankacılığa girerken veya Cep Pratik Şifre üretirken artık yeni belirlediğiniz PIN’i kullanın.
  Onay İşlemleri Nasıl Yönetilir?
  Onay İşlemleri menüsü ile onaylama ve onayda bekleyen kalemleri gözlemleme işlerinizi yapabilirsiniz. Yapacağınız para transferi işlemleri, akışta aldığınız göreve göre Onaylama ya da Onay Bekleyen İşlemleri Görüntüleme alt menülerinde yer alacaktır.
  Hesaplarım Ne İçin Kullanılır?
  Hesaplarım menüsü ile hem hesap hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz, hem de sahip olduğunuz hesaplara ilişkin detaylı bilgilere erişebilirsiniz.
  Para Transferi Nasıl Yapılır?
  Mobil Bankacılık / Para Transferi menüsünden Havale, EFT ve Hızlı Transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle gerçekleştirmek istediğiniz transfer türünü seçin. Gönderen, alıcı hesap ve miktar bilgilerini girin. Hızlı Transfer yapmak için işlemi daha önceden tanımlamış olmanız gerekmektedir.

   

  Sayfa içeriğini puanla