Dünya Diş Hekimleri Günü

Dünya Diş Hekimleri Günü
  Paylaş

  Değerli Diş Hekimimiz,

  Dünya Diş Hekimliği Günü’nüzü kutlarız.

  Bu güne özel; TEB’e en az bir adet yeni otomatik fatura talimatı getiren diş hekimleri, Aralık sonuna kadar tercihlerine göre D&R ya da akaryakıt ödemelerinde 50 TL’ye varan para iadesinden yararlanabiliyor.

  Siz Diş Hekimlerimize sunduğumuz özel tekliflerimizden bazıları;

  • %2,33 faiz oranlı, tahsis ücretsiz İhtiyaç Kredisi
  Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı
  Kredi 10.000 TL 12 %2,33 992,43  TL  0,00 TL 

  244,22 TL

   

  %39,2252

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarlarına göre örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

   

  • Sliplerin serbest meslek makbuzu yerine geçtiği ve birçok özelliğe sahip “Doktor POS”
  • Birikimleriniz için, ilk 45 gün boyunca %23,50 Hoş Geldin faiz oranlı “Marifetli Hesap”**
  • Ücretsiz motovale, ücretsiz kuru temizleme, ücretsiz lounge kullanımı ve restoran harcamalarından %10 bonus kazanma gibi birçok ayrıcalığa sahip, “TEB Yıldız Priority Kart”
  • Kendinizi kimlik hırsızlığına karşı korumak için “Kimliğim Güvende Sigortası”
  • CEPTETEB TL/ USD/ EURO hesap açmanız halinde ücretsiz fast track ve 6 kıtada yaklaşık 50.000 ATM’den ücretsiz para çekme özelliği. Yurtdışında ücretsiz para çekebileceğiniz ATM listesine buradan ulaşabilirsiniz.

  Siz Diş Hekimlerimize sunduğumuz tüm ayrıcalıklar; şubelerimiz, 444 90 50 TEB Hekim Hattı ya da teb.com.tr’de.

  ** Türk Ekonomi Bankası A.Ş, belirtilen ürün özelliklerini / kampanyaları, hizmet içeriklerini, koşullarını ve hizmet kapsamını değiştirme / durdurma hakkını saklı tutar. Hizmet detaylarına ve kampanyalarla ilgili güncel bilgilere www.teb.com.tr internet sitesinden ve 444 90 50 Hekim Hattı'ndan erişebilirsiniz


  Sayfa içeriğini puanla