Chomar

Chomar
  Paylaş

  Bilgisayarınızı virüslere, solucanlara, internet ve e-mail üzerinden gelen diğer tehditlere karşı korumak mı istiyorsunuz? Bunu yaparken sisteminizin yavaşlamasını ve işlerinizin engellenmesini istemiyorsunuz. Hatta bu tehditlerin neler olduğunu kolayca anlayabilmek de istiyorsunuz? O zaman Chomar Antivirus programı ile tanışın!

  Türkiye'nin ilk ve tek %100 yerli teknoloji ile geliştirilen antivirüs yazılımı olan CHOMAR Antivirus, bilgisayar ve sistemlerinizi sadece sanal tehlikelere karşı korumaz; kullandığı teknoloji ile daha hızlı ve daha az sıklıkla tarama yapılmasını sağlayarak sisteminizi maksimum performansta kullanmanızı sağlar.

  Güvenlik açığı koruması bilgisayar yazılımınızda bulunan güvenlik açıkları ile ilgili tehditleri önler. Diğer antivirüs çözümlerinin aksine, anlaşılması kolay tehlike açıklamaları ile bilgi sağlar. Kötü amaçlı yazılımların etkinliğini analiz eden ‘Sezgisel Tarama’ teknolojisi sayesinde virüs imza veritabanları tarafından tanımlanmayan kötü amaçlı yazılımları tespit eder. Böylece sıfır gün ataklarına (zero-day attacks) karşı proaktif koruma sağlayarak verilerinizin güvenliğini tam olarak sağlar.

  Dünyada 33 şirketin sahip olduğu en yüksek kriterli OPSWAT Gold sertifikasını Eylül 2016 itibari ile alan CHOMAR Antivirus, bu sertifikaya sahip Türkiye’nin ilk ve tek antivirüs yazılımıdır.

  Daha fazla bilgi için Tıklayınız.

  Sayfa içeriğini puanla