B2 Press

B2 Press
  Paylaş

  Markanızın iletişim ağını genişleterek yeni yatırımcılara ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanın zamanı gelmedi mi? Pazarlama çalışmalarınızda markanıza ilgiyi artıran, satış için çalınan kapıların açılmasına katkı sağlayan PR değerini oluşturmak sandığınızdan daha kolay, tahmin ettiğinizden daha az maliyetli.

  Peki Türkiye ve yurt dışında PR çalışmalarınızı nasıl mı yöneteceksiniz? Cevabı; #PRforGrowth

  Global ölçekli ilk Online PR Ajansı B2Press; sizin için haber çalışmalarınızı yönetiyor, ulusal ve yerel yayınlara gönderiyor, yayınlanan haberlerinizi takip edip raporluyor. Üstelik yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın 50’den fazla ülkesinde! Her alanda uzman farklı temsilcilerden oluşan kadrosuyla kişi, kurum ya da organizasyonların imaj ve itibarını artıracak faaliyetlere imza atan B2Press, özel haber ve röportaj çalışmalarıyla da markanıza değer katıyor… Dünya genelinde 300.000’den fazla gazeteciye, 150 farklı kategoride 17.000 yayına erişilebiliyor.

  İster KOBİ, start-up ya da STK, ister köklü bir şirket olun, haber değeri taşıyan içeriklerinizi PR çalışmalarıyla kurgulayarak hedef kitlenizde farkındalık yaratın.… Aylık sabit bir ücret olmadan “kullandığın kadar öde” modeliyle çalışan B2Press, küçük ölçekli girişimlerden, dev firmalara kadar geniş bir çerçevede hedef kitlesine farklı paket ve fiyat seçenekleri sunuyor. Tek yapmanız gereken b2press.com adresine girip ülke paketlerini inceleyerek talep bırakmak.

  Sayfa içeriğini puanla