ÜniversiTEB Nedir ve Nasıl Katılırım?

TEB'den üniversitelilerin hayatını kolaylaştıracak bir bankacılık hizmeti! İhtiyacın olan her şey ÜniversiTEB'de seni bekliyor.

ÜniversiTEB Nedir ve Nasıl Katılırım?
  Paylaş

  ÜniversiTEB ile Avantajın Çok! Üniversiteli gençlere özel fırsatlar ÜniversiTEB’de!

  TEB’in 18-25 yaş aralığındaki üniversite öğrencilerine özel sunduğu ÜniversiTEB fırsat ve ayrıcalıklarından yararlanman için seni de aramıza bekliyoruz!

  TEB’in Üniversite Bankacılığı hizmet paketi ÜniversiTEB’den kimler yararlanabilir?

  • 18-25 yaş aralığındaysan (26 yaşına girmemiş)
  • Üniversite, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisiysen

  ÜniversiTEB’e özel ürün, hizmet ve kampanyalarımızdan hemen yararlanmaya başlayabilirsin.

  ÜniversiTEB’e Nasıl Katılırım?

  ÜniversiTEB’in avantajlarından faydalanmak için TEB veya CEPTETEB Hesap sahibi olman ya da CEPTETEB Kredi Kartı sahibi olman gerekiyor.

  • TEB veya CEPTETEB Hesap sahibi olarak ÜniversiTEB’li olmak istersen hemen www.cepteteb.com.tr ’den “Müşteri Ol” formunu doldur, en kısa sürede seni adresinde ziyaret ederek hesabını açalım.
  • CEPTETEB Kredi Kartı sahibi olarak ÜniversiTEB’li olmak istersen direkt CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunda bulun.
  • Tercihine göre yapacağın işlemlerin sonrasında da bize öğrenci belgeni iletmen gerekiyor. Hesabın varsa veya hesap açılışını tamamladıysan ya da sadece CEPTETEB Kredi Kartı sahibiysen e-devlet üzerinden öğrenci belgeni oluşturup universite@teb.com.tr adresine göndermen yeterli. Güncel öğrenci belgen bize ulaştığında kontrollerimizin ardından ÜniversiTEB’li olduğuna dair seni bilgilendireceğiz.

   

  Sayfa içeriğini puanla