Ödeme Planı

  Paylaş
  @@TARIH@@ tarihine göre eşit taksitli ödeme planı
  Taksit Taksit Tutarı Ana Para Tutarı Faiz Tutarı KKDF Tutarı BSMV Tutarı Kalan Ana Para Tutarı

  Pratik İhtiyaç ve İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı:
  İhtiyaç kredilerinde Efektif Aylık Faiz Oranı / Aylık Maliyet Oranı (%) ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı (%) için Kredi Tahsis Ücreti ve üzerinden hesaplanan %5 BSMV dahil edilmiştir. Masraf ve komisyonlarla ilgili nihai bilgi için en yakın TEB Şubesi’ne başvurabilirsiniz.

  Taşıt Kredisi Ödeme Planı:
  Taşıt kredilerinde Efektif Aylık Faiz Oranı / Aylık Maliyet Oranı (%) ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı (%) için Kredi Tahsis Ücreti ve üzerinden hesaplanan %5 BSMV dahil edilmiştir. Masraf ve komisyonlarla ilgili nihai bilgi için en yakın TEB Şubesi’ne başvurabilirsiniz.

  Konut Kredisi Ödeme Planı:
  Konut kredilerinde Efektif Aylık Faiz Oranı / Aylık Maliyet Oranı (%) ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı (%) için Kredi Tahsis Ücreti, Ekspertiz Ücreti ve İpotek Tesis Ücreti dahil edilmiştir. Masraf ve komisyonlarla ilgili nihai bilgi için en yakın TEB Şubesi’ne başvurabilirsiniz.


  *Bu ödeme planı, örnek hesaplama üzerinden bilgilendirme amaçlı oluşturulmuştur. Yasal evrak niteliğinde değildir. TEB, kullanıcıların hesap makinesinde kendilerinin yazdığı faiz oranları üzerinden kredi kullandırmayı taahhüt etmemektedir.

  Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz. Ödeme planı e-posta adresinize gönderilmiştir.
  Sayfa içeriğini puanla