TEB Bonus Business Card

TEB Bonus Business Card
  Paylaş

  TEB Bonus Business Card ile şirketiniz adına yurt içinde ve yurt dışında güvenli bir şekilde harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan Bonus kazanır, biriken bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilir, şirket masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. TEB Bonus Business Card iş hayatınızda büyük kolaylık sağlar, ilave güvenlik teknolojisi ve Bonus özelliğine sahiptir.

   

  MasterKobi Avantajları 

  TEB MasterCard® Ticari Kart sahipleri yıl boyunca çok özel indirimlerden yararlanacak, güçlerine güç katacak! TEB MasterCard® Ticari Kartların sunduğu fırsatlara ulaşmak için tıklayın.

  Restoran Harcamalarınıza %10 Bonus Kazanma Fırsatı
   

  TEB Bonus Business Card  ile 150 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızda, harcamanızın %10’u kadar Bonus kazanabilirsiniz.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum restoran bonusu 75 TL’dir.

  **Bu özellik sadece Platinum Kart sahiplerine sunulmaktadır.

  ***Bu özellikten yararlanılabilmesi için son ekstre tutarı en az 2.000 TL olmalıdır.

  Bonuslarınızın Uçuş Mili Olarak Kullanımı 
  TEB Bonus Business Platinum Card’ınızla kazandığınız tüm bonusları TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  Şirket Harcamalarınızı Taksitlendirme / Öteleme İmkanı
   

  Yapacağınız şirket harcamalarınızı TEB Kurumsal İnternet Şube’si veya Şubenizden 9 aya kadar taksitlendirebilir veya 90 güne kadar öteleyebilirsiniz.

  Taksitlendirme ve öteleme ücretlerine "Faiz ve Ücretler" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

   
  Nakit Avans / Taksitli Nakit Avans
   

  Acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans kullanabilirsiniz, kullandığınız nakit avansı dilerseniz 3 ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Ücret ve komisyon bilgilerine “"Faiz ve Ücretler" sekmesinden ulaşabilirsiniz.  

  Motovale Hizmeti
   

  TEB Bonus Business Platinum Card sahipleri, araçlarını kullanmak istemiyor ya da kullanacak durumda değillerse MotoVale hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. 

  Motovale Hizmeti’nde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp aracınızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır.

  * Firma müşterisi bazında bir ay içerisinde sadece ilk kullanım ücretsiz olup, 2. ve 3. kullanım %50 indirimli, sonraki kullanımlar ücretlidir. Bir önceki ay kart ile en az 2.000 TL harcama yapılmış olması gereklidir.

  **Bu özellik sadece Platinum Kart sahiplerine sunulmaktadır.

  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 

  İstanbul, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarından %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum otopark indirimi 100 TL’dir. İndirimden yararlanabilmek için son ekstrenizin minimum 2.000 TL olması gerekmektedir.

  Avans Mil Programından Yararlanma Fırsatı
   

  TEB Bonus Business Card’ınızla kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz.

  Kullandığınız Avans Mil'i, bir yıl içerisinde yapacağınız harcamalar ile tamamlayabilirsiniz.

  TEB Bonus Business Card’ınızla kullanacağınız Avans Milleriniz'i tamamlamak için yapacağınız harcamalar yurt içi biletleri için %0.5, Avrupa biletleri için %0.75, Amerika/Uzakdoğu/Afrika biletleri için %1 oranında Mil kazandırır.

  Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sözünüze Bonus

  31 Aralık 2019 tarihine kadar vereceğiniz bir talimatla 500 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz! Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

   

  Sayfa içeriğini puanla