KOBİ İşyerim Güvende Sigortası

KOBİ İşyerim Güvende Sigortası
    Paylaş
    Emeğinizi korumak TEB'ten!

    İster büyük olsun, ister küçük...

    Emeğinizi, birikiminizi ve belki de yıllarınızı yatırdığınız işiniz çeşitli risklerle karşı karşıya. Risklerin sahip olduklarınızı tehdit etmesine izin vermeyin!

    TEB'in sizin için hazırladığı TEB İş Yerim Güvende Sigortası ile tanışarak, çok uygun koşullarda iş yerinizi olası risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

    TEB İş Yerim Güvende Sigortası; küçük ve orta büyüklükte ticari faaliyet gösteren iş yerlerinin binalarını ve muhteviyatını sigorta konusu içerisinde yer alan demirbaş, dekorasyon, emtea, üçüncü şahıs malları, makina tesisatlarını;

    Yangın, Yıldırım, İnfilak, Hırsızlık, Deprem, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler, Terör, Fırtına, Kar Ağırlığı, Yer Kayması, Sel-Su Basması, Duman, Kara ve Hava Taşıtları Çarpması risklerine karşı, işletmede bulunan camların kazaen kırılması riskine karşı, işletmenin faaliyetini gösterdiği sırada üçüncü şahıslara verebilecekleri bedeni zararları ve iş yerinde meydana gelebilecek iş kazaları sonucunda işverene ait olacak hukuki sorumluluk nedeniyle iş kazalarından dolayı ikame edilecek rücu davaları sonucunda ödenecek tazminat miktarlarını poliçede belirtilen limitler çerçevesinde temin eden geniş kapsamlı bir üründür.

    TEB İş Yerim Güvende Sigortası'nın sunduğu beş ayrı plandan iş yeriniz için en uygun olanı seçebilir, ödemelerinizi hesaptan veya TEB Worldcard'a 9 eşit taksitle yapabilirsiniz.

    Siz de iş yeriniz için bir an önce önleminizi alın! TEB'e gelin, geniş teminat kapsamı ve uygun prim tutarlarıyla TEB İş Yerim Güvende Sigortası ile tanışın.

    Özellikler:

    • Düşük prim tutarları: Yılda sadece 522 TL'den başlayan prim tutarı ile işyerinizi güvenceye alma imkanı
    • Peşin ya da 9 taksite kadar taksitle ödeme alternatifleri
    • 5 farklı teminat tutarı seçeneği: 37.000 TL, 74.000 TL, 105.000 TL, 148.000 TL veya 197.000 TL'lik teminat tutarı alternatifler
    • Poliçenizin vade bitiminde mevcut ödeme planı ve şekline göre yenilenmesi

    *Kobi İşyerim Güvende Sigortası Zurich Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Bu ürünü satın almak için size en yakın TEB Şubesi'ne başvurmanız yeterlidir.

    Sayfa içeriğini puanla