İSMMMO Üyeleri TEB'de Ayrıcalıklıdır!

  Paylaş
  TEB'deki tüm avantaj ve ayrıcalıklarınızı öğrenmek için TEB Harbiye Şubesi , (0 850 204 03 80) ile iletişime geçebilirsiniz.

  3.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredilerinde özel faiz oranı

  Örnek Ödeme Tablosu:

  Kredi Tutarı

  Kredi Vadesi

  (Ay)

  Aylık Akdi Faiz Oranı

  Aylık Taksit Tutarı

  Kredi Tahsis Ücreti

  (BSMV dahil)

  Sigorta

  Efektif Yıllık Faiz Oranı /

  Yıllık Maliyet Oranı

  3.000 ₺ 12

   0,00 %

  250,00 ₺ 15,75 ₺ 127,77 ₺

  0,9773 %

   

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli U Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına kredi tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir.Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  • Kısa süreli ihtiyaçlarınızın finansmanı için Kredili Mevduat Hesabı
  • Motovale, kuru temizleme, havalimanı lounge, otopark, transfer hizmetleri gibi birçok alanda indirimli veya ücretsiz hizmetlerle tüm restoranlarda bonus avantajlarından faydalanabileceğiniz "TEB Yıldız Priority Card"*
  • Büronuzu olası risklerden korumak için "İşyerim Güvende Sigortası"
  • Sevdiklerinizin geleceği için "Eğitim Geleceğim Sigortası"
  • Tüm işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz CEPTETEB İnternet Şubesi

  *Tüm Yıldız Bankacılık avantaj ve önceliklerden faydalanabilmeniz için "Yıldız Bankacılık Müşteri" kriteri olan; Bankamızdaki konut kredisi bakiyenizin yarısı ve/veya varlık toplamınızın 30 günlük ortalamasının 100.000 TL veya üzeri muadili para olma koşulunun yerine getirilmiş olması gerekmektedir.

  Türk Ekonomi Bankası A.Ş., broşürde belirtilen ürün özelliklerini/kampanyaları, hizmet içeriklerini, koşullarını ve hizmet kapsamını haber vermeksizin değiştirme/durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında belirtilen avantajları serbestçe değerlendirilmesi ve kullandırılması için nihai karar TEB'e aittir. Hizmet detaylarına ve kampanyalarla ilgili güncel bilgilere ve Yıldız Bankacılık müşterisi olma koşuluna www.teb.com.tr internet sitesinden ve 0 850 200 0 666 no'lu çağrı merkezimizden erişebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla