TEB Harmankart-Shell İşbirliği

TEB Harmankart-Shell İşbirliği
  Paylaş

  TEB Harman Kart’ınız ile Shell bayilerinden yapacağınız alışverişlerde 6 ay vade %0 faiz!

  Anlaşmalı Shell istasyonlarından Harman Kart ile yapılan akaryakıt ürünleri alışverişlerde 6 ay faizsiz dönem avantajından faydalanın.

  Ödemelerinizi hasat/gelir döneminize uygun vadelerde yapın. Tarımsal üretiminize yönelik diğer harcamalarınızı da anlaşmalı üye işyerlerimizden karşılama imkanına sahip olun. Farklı noktalardan ödeme yapabilme kolaylığını yaşayın.

  Kampanya 01 -30 Nisan 2019 tarihleri arasında sadece akaryakıt alımlarında geçerlidir. 6 ay vade %0 faiz imkanı yalnızca anlaşmalı Shell istasyonlarında Harman Kart ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Harman Kart başvuru SMS’i, operatörünüzün tarifesine göre ücretlendirilecek ve tarafınıza yansıtılacaktır. Harman Kart başvurularını belirlediği kriterlere göre serbestçe değerlendirme hakkı; ilandaki kampanya ve ürün özelliklerini değiştirme ve iptal hakkı Türkiye Ekonomi Bankası A.Ş’dedir.

  Bankamızla Kart için anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde, alışveriş tutarınıza faizsiz dönem uygulanabilecektir. Kart için faizsiz dönem uygulanıp uygulanmadığını, alışveriş yaptığınız işyerinden öğrenebilirsiniz. Faizsiz dönemli alışveriş yapmanız durumunda ne kadarlık bir süre için faiz uygulanmayacağı satış belgenizde (alışveriş slibi) görülebilecektir.

  Sayfa içeriğini puanla