TEB Patron Kart

İşinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için tek kart!

TEB Patron Kart
  Paylaş

  TEB Patron Kart Esnafa Güç Veren Kart 

  Esnaf en çok ihtiyaç duyduğu kredi ihtiyaçlarını tek bir kart ile karşılayabilsin diye TEB Patron Kart var!

  Taksitli Kredi

  Patron Kart ile şube, ATM, kurumsal internet şubesi, kurumsal mobil uygulama ve şirket telefon şubesinden karta özel tahsis edilen limit kapsamında taksitli kredi kullanılabilmektedir. Eşit taksitli kredi imkanının yanı sıra turizm sektöründe faaliyet gösteren müşteriler için sezon ödemeli kredi fırsatı da bulunmaktadır.

  • Patron Kart sahipleri şube, ATM, kurumsal internet şubesi, kurumsal mobil uygulama ve şirket telefon şubesinden minimum 3 olmak üzere 36 taksite kadar eşit taksitli 2 sezona kadar sezon ödemeli kredi kullanabilirler. Minimum limit 1.000 TL'dir.
  • Patron Kart'ta limitler dahilinde aynı anda en fazla 5 adet eşit taksitli ve 3 adet sezon ödemeli açık kredi bulunabilir.
  • Taksitli kredi geri ödemeleri şube, kurumsal internet ve kurumsal mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir.

  Kredili Mevduat Hesabı

  Patron Kart sahipleri acil nakit ihtiyaçlarını, fatura ve düzenli ödemelerini hesaplarında para olmasa bile kartlarına tanımlı KMH limitleri sayesinde şube, ATM, telefon bankacılığı, kurumsal internet şubesi ve kurumsal mobil uygulama üzerinden karşılayabilirler.

  Business Card

  Şirketiniz adına yurt içinde ve yurt dışında güvenli bir şekilde harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan Bonus kazanır, biriken bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilir, şirket masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. ayrıca Patron Kart'ın bir çok avantajından da faydalanabilirsiniz:

  Visa Ticari Kartlara Özel Avantajlar
   

  TEB Visa Ticari Kart sahiplerini iş yeri güvenliğinden baskı çözümlerine, seyahat hizmetlerinden ofis kiralamaya birçok özel fırsat bekliyor. Visa Kampanya fırsatlarından yararlanmak için tıklayın.

  MasterKobi Avantajları
   

  TEB MasterCard® Ticari Kart sahipleri yıl boyunca çok özel indirimlerden yararlanacak, güçlerine güç katacak! TEB MasterCard® Ticari Kartların sunduğu fırsatlara ulaşmak için tıklayın.

  TOTAL İstasyonlarında Anında %5 İndirim 

  TEB Patron Kart ile anlaşmalı TOTAL istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde anında %5  ve sürekli indirim kazanabilirsiniz.

  Kampanya Detayları

  • Her müşteri bir takvim ayında en fazla 5.000 TL’lik akaryakıt alışverişi karşılığında indirim hakkı kazanacaktır.
  • İndirim yapıldığı durumlarda bonus kazanımı olmayacaktır.
  • Müşteriye ait her ek kart ayrı ayrı bu indirimden faydalanabilir.
  • İndirim sadece anlaşmalı TOTAL istasyonlarında, pompa üzerinden yapılacak satışlarda, ödemesi TEB POS’u ile yapılan satışlarda gerçekleştirilir.

  * %5 indirim, TEB Patron Kart indirim programına üye TOTAL İstasyonları'ndan yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde geçerlidir.
  **TEB herhangi bir duyuruda bulunmadan kampanya/uygulama içeriklerinde veya kapsamlarında değişiklik yapabilir veya kampanyaları/uygulamaları sonlandırabilir. 
  ***Aylık kazanılabilecek en fazla indirim tutarı 250 TL'dir.

  Restoran Harcamalarınıza %10 Bonus Kazanma Fırsatı
   

  TEB Patron Kart  ile 100TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızda, harcamanızın %10’u kadar Bonus kazanabilirsiniz.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum restoran bonusu 100 TL’dir.

  **Bu özellik sadece Platinum Kart sahiplerine sunulmaktadır.

  ***Bu özellikten yararlanılabilmesi için son ekstre tutarı en az 2.000 TL olmalıdır.

  Ücretsiz Lounge Konforu 

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan Comfort Lounge ve Primeclass Lounge, Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Primeclass Lounge, Dış Hatlar Comfort Lounge ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar LGM Lounge “CIP Salon” konforundan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

  *Ankara Esenboğa Havalimanı’nda bir misafiriniz %50 indirimli olarak yararlanabilir.

  ** Bu hizmetten faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  ***Aynı gün içerisinde aynı lounge’a 1 defa, aynı ay içerisinde tüm lounge’lara en fazla 4 defa giriş yapılabilecektir.

  Bonuslarınızın Uçuş Mili Olarak Kullanımı 
  TEB Patron Kart’ınızla kazandığınız tüm bonusları TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  Şirket Harcamalarınızı Taksitlendirme / Öteleme İmkanı
   

  Yapacağınız şirket harcamalarınızı TEB Kurumsal İnternet Şube’si veya Şubenizden 12 aya kadar taksitlendirebilir veya 90 güne kadar öteleyebilirsiniz.

  Taksitlendirme ve öteleme ücretlerine "Faiz ve Ücretler" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

   

  Motovale Hizmeti
   

  TEB Patron Kart sahipleri, araçlarını kullanmak istemiyor ya da kullanacak durumda değillerse MotoVale hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. 

  Motovale Hizmeti’nde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp aracınızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır.

  * Firma müşterisi bazında bir ay içerisinde sadece ilk kullanım ücretsiz olup, 2. ve 3. kullanım %50 indirimli, sonraki kullanımlar ücretlidir. Bir önceki ay kart ile en az 2.000 TL harcama yapılmış olması gereklidir.

  **Bu özellik sadece Platinum Kart sahiplerine sunulmaktadır.

  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 

  İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarından %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz. 

  *Aylık kazanılabilecek maksimum otopark indirimi 100 TL’dir. 

  ** Bu hizmetten faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizin en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. 

  Avans Mil Programından Yararlanma Fırsatı
   

  TEB Patron Kart’ınızla kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz.

  Kullandığınız Avans Mil'i, bir yıl içerisinde yapacağınız harcamalar ile tamamlayabilirsiniz.

  TEB Patron Kart’ınızla kullanacağınız Avans Milleriniz'i tamamlamak için yapacağınız harcamalar yurt içi biletleri için %0.75, Avrupa biletleri için %1, Amerika/Uzakdoğu/Afrika biletleri için %1,5 oranında Mil kazandırır.

  TEB Mil Programı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

   

  Sayfa içeriğini puanla