TEB Patron Kart

İşinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için tek kart!

TEB Patron Kart
  Paylaş
  TEB Patron Kart Esnafa Güç Veren Kart

  Esnaf en çok ihtiyaç duyduğu kredi ihtiyaçlarını tek bir kart ile karşılayabilsin diye artık TEB Patron Kart var!

  Patron Kart’ın;

  • Eşit Taksitli Kredi özelliği ile tüm finansal ihtiyaçlarınızı 36 aya varan vadelerle taksitlendirebilirsiniz.
  • Sezon Ödemeli Kredi* özelliği ile sektörünüze özel sunulan ödemesiz dönemler sayesinde kredinizi zorlanmadan ödeyebilirsiniz.
  • Kredili Mevduat Hesabı özelliği ile acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir; hesabınızda para olmasa bile fatura, vergi, SGK prim ödemeleri ve HGS ödemelerinizi kartınıza tanımlı Kredili Mevduat Hesabı (KMH) limitinizi kullanarak TEB Kurumsal İnternet Bankacılığı ve ATM’lerinden anında yapabilirsiniz.
  • Business kart özelliği ile yurtiçi ve yurtdışında güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir, ihtiyaçlarınızı tek bir kart ile rahatça karşılayabilirsiniz.
  * Sezon ödemeli kredi imkanı turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar için nakit akışları dikkate alınarak sunulmaktadır. 

  Patron Kart’ınızı kullanmak çok kolay!
  • Patron Kart’ınıza tanımlı size özel sunulan hazır taksitli ticari kredi limitinizden şubeye gitmenize ve evrak işleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan TEB Kurumsal İnternet Bankacılığı ve TEB ATM’leri ve 444 0832 TEB Şirket Hattı üzerinden 7/24 kredi kullanabilirsiniz.
  • Patron Kart’ınıza tanımlı kredili mevduat hesabınız ile acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir; fatura, çek, SGK prim ödemeleri ve HGS ödemelerinizi hesabınızda para olmasa bile TEB Kurumsal İnternet Bankacılığı ve ATM’lerinden anında yapabilirsiniz.
  • Patron Kart’ın ticari kredi kartı özelliği sayesinde dünyanın her yerinde Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her noktada alışveriş yapabilir; yapacağınız harcamalarınızdan Bonus kazanırsınız.
  • Kazandığınız Bonus’larla anında bedava alışveriş yapabilir, isterseniz Bonus’larınızı biriktirip Bonus üye işyerlerinde bedava alışveriş için kullanabilirsiniz.
  • Patron Kart’ınız ile TEB Şube’leri, TEB ATM’leri ayrıca yurtiçindeki tüm ATM’ler ve yurt dışında MasterCard/Visa’ya üye bankaların ATM’leri aracılığıyla nakit avans çekebilirsiniz.
  • 444 0 832 TEB Şirket Telefon Şubesi’ni arayarak, TEB Anında Yanınızda Hizmeti ile araç yardımı, konut yardımı (teknik destek) ve danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.
  • TEB Patron Kart’ınız kart harcamalarınıza karşı sigortalıdır. Kaybolursa ya da çalınırsa 444 0 832 TEB Şirket Telefon Şubesi'ne bildirebilirsiniz.
  • TEB Patron Kart şifrenizi 444 0 832 TEB Şirket Telefon Şubesi Bankacılığından belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz şifre, kartınız ile POS ya da ATM’de yapacağınız ilk işlemde kartınıza yüklenecektir.
  TEB ATM ve şube listesi için tıklayın. 

  Visa Ticari Kartlar’a Özel Avantajlar!

  TEB Visa Ticari Kart sahiplerini iş yeri güvenliğinden baskı çözümlerine, seyahat hizmetlerinden ofis kiralamaya birçok özel fırsat bekliyor. Detaylı bilgi ve fırsatlara ulaşmak için tıklayın.

  MasterKOBİ Avantajları

  TEB MasterCard® Ticari Kart sahipleri yıl boyunca çok özel indirimlerden yararlanacak, güçlerine güç katacak! TEB MasterCard® Ticari Kartların sunduğu fırsatlara ulaşmak için tıklayın.

  Anlaşmalı Total İstasyonlarında %5 Anında ve Sürekli İndirim!

  Anlaşmalı TOTAL istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde %5 anında ve sürekli indirim kazanabilirsiniz.

  Detayları:

  • Her müşteri bir takvim ayında en fazla 5.000 TL’lik akaryakıt alışverişi karşılığında indirim hakkı kazanacaktır.
  • İndirim yapıldığı durumlarda bonus kazanımı olmayacaktır.
  • Müşteriye ait her ek kart ayrı ayrı bu indirimden faydalanabilir.
  • İndirim sadece anlaşmalı TOTAL istasyonlarında, pompa üzerinden yapılacak satışlarda, ödemesi TEB POS’u ile yapılan satışlarda gerçekleştirilir.

  * %5 indirim, TEB Bonus Business Card indirim programına üye TOTAL İstasyonları'ndan yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde geçerlidir.
  **TEB herhangi bir duyuruda bulunmadan kampanya/uygulama içeriklerinde veya kapsamlarında değişiklik yapabilir veya kampanyaları/uygulamaları sonlandırabilir.

  Restoran Harcamalarınıza %10 Bonus Kazanma Fırsatı!

  100 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızda, harcamanızın %10’u kadar Bonus kazanabilirsiniz.

  (*)Aylık kazanılabilecek maksimum restoran bonusu 100 TL’dir.

  Havalimanlarında Ücretsiz Lounge Konforu!

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan Comfort Lounge, Ankara Esenboğa Havalimanı İç ve Dış Hatlar “Anadolu Jet Primeclass Lounge”*, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar LGM Lounge ve Antalya Havalimanı TEB İç Hatlar Lounge  “CIP Salon” konforundan ücretsiz** olarak yararlanabilirsiniz.

  *Bir misafiriniz ise %50 indirimli olarak yararlanabilir.

  ** Bu hizmetten faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizdeki harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  ***Aynı gün içerisinde aynı lounge’a 1 defa, aynı ay içerisinde tüm lounge’lara en fazla 4 defa giriş yapılabilecektir.

  Şirket Harcamalarınızı Taksitlendirme / Öteleme İmkanı!

  Yapacağınız şirket harcamalarınızı TEB Kurumsal İnternet Şube’si üzerinden 9 aya kadar taksitlendirebilir veya 90 güne kadar öteleyebilirsiniz.  Taksitlendirme Komisyon Öteleme Komisyon
  3 Taksit 3,99% 30 Gün 1,99%
  6 Taksit 6,99% 60 Gün 3,99%
  9 Taksit 9,99% 90 Gün 5,99%
  12 Taksit 11,99%

  *Oranlara BSMV dahil değildir.

  Havalimanlarında %50 İndirimli Otopark Hizmeti!

  İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarından %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.(*)

  *Aylık kazanılabilecek maksimum otopark indirimi 100 TL’dir.

   ** Bu hizmetten faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizin en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

   Motovale Hizmeti!

  TEB Patron Kart sahipleri, araçlarını kullanmak istemiyor ya da kullanacak durumda değillerse MotoVale hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. (*)

  Motovale Hizmeti’nde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp aracınızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır.

  * Firma müşterisi bazında bir ay içerisinde sadece ilk kullanım ücretsiz olup, 2. ve 3. kullanım %50 indirimli, sonraki kullanımlar ücretlidir. Bir önceki ay kart ile en az 2.000 TL harcama yapılmış olması gereklidir.

  Avans Mil Programından Yararlanma Fırsatı!

  TEB Patron Kart’ınızla kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz.

  Kullandığınız Avans Mil'i, bir yıl içerisinde yapacağınız harcamalar ile tamamlayabilirsiniz.

  Patron Kart ile kullanacağınız Avans Milleriniz'i tamamlamak için yapacağınız harcamalar yurt içi biletleri için %0.75, Avrupa biletleri için %1, Amerika/Uzakdoğu/Afrika biletleri için %1,5 oranında Mil kazandırır.

   Detaylar için tıklayınız.

  Sayfa içeriğini puanla