Doktor&Diş Hekimi

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 7 

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

TEB Hekim Hattı

Size özel TEB Hekim Hizmet Hattı’nı aradığınızda hiç beklemeden TEB Çağrı Merkezi Yetkilisine bağlanırsınız.  Bankacılık işlemlerinizi günün her saati TEB Hekim Hizmet Hattı’nı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Risk anlayışınıza uygun mevduat ürünleri, özel yatırım fonları ve sigorta ürünleri ile birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca; “Fırsat Hesap” ile birikimleriniz günlük vadeli mevduatta değerlenirken, hesabınıza dilediğiniz zaman* para yatırabilir, farklı yatırım ürünleri almak istediğinizde Fırsat Hesabınız'dan para çekerek, piyasadaki yatırım fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Size Özel Günlük Piyasa Bülteni

TEB’in uzman kadrosu tarafından hazırlanan Günlük Piyasa Bülteni ile piyasaları daha yakından takip edebilir, yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Güncel piyasa yorumları için tıklayın.

  • Şubelerde Öncelik Sizin

  • ATM’lerde Size Özel Nakit Çekim Limiti

TEB ATM’lerinden yüksek limitli nakit çekim (2.000 TL) ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Şubelerde Öncelik Sizin

Şubelerimizde işlem yaparken her zaman önceliklisiniz, Yıldız müşterimiz iseniz şubede sıra beklemeden işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde hemen yaptırabilirsiniz.

ATM’lerde Size Özel Nakit Çekim Limiti

TEB ATM’lerinden yüksek limitli nakit çekim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Size Özel Kredi Avantajları

Size özel kredi fiyatlamaları ile hem kişisel ihtiyaçlarınız için he mde kariyerinize yön verecek eğitim ve seminerlere katılmanız için uygun oranlarla kredi kullanabilir, ihtiyaçlarınızı anında karşılamanın rahatlığını yaşarsınız. 

Ayrıca TUS ve DUS sınavlarına hazırlık yapanlara ve sınavdan geçenlere özel kredi fırsatımızdan yararlanabilirsiniz.

Krediye başvurmak için sizi en yakın TEB Şubesi'ne bekliyoruz.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 7