Diş Hekimleri Günü

Diş Hekimleri Günü
  Paylaş

  22 Kasım Dünya Diş Hekimliği Günü’nüzü kutlarız.

  Siz diş hekimlerimize her zaman ayrıcalıklı ve özel hizmet sunmayı hedefliyoruz.

  Kasım 2017 boyunca geçerli kefilsiz, teminatsız ihtiyaç kredisi ve siz diş hekimlerimize özel yıl boyu geçerli diğer tekliflerimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tekliflerimizle ilgili detaylı bilgi almak üzere sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

  Kampanya Detayları:

  • Kefilsiz teminatsız 48 aya kadar vadeyle 75 bin TL’ ye kadar yüksek limitli ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz.*
  • Siz diş hekimlerimize özel 3 ay boyunca POS’ta inaktiflik ücretinden muafiyet ve özel çalışma koşullarıyla POS imkanlarından faydalanabilirsiniz.
  • “Marifetli Hesap” ile birikimlerinizi özel faiz oranları ile günlük olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Zurich Sigorta’dan size özel Tıbbi Mesleki Sorumluluk Sigortası yaptırabilirsiniz.**
  • TEB Yıldız Priority Kart ile ücretsiz motovale, ücretsiz kuru temizleme, ücretsiz lounge kullanımı ve restoran harcamalarından %10 bonus kazanma gibi birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.***
  • Size özel ücretsiz kiralık kasa hizmetimizden faydalanabilirsiniz.****

   

  * TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar. Kredi ile ilgili detaylı bilgi için TEB şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

  ** TEB A.Ş., Zurich Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesi olup; "Mesleki Sorumluluk Sigortası" ve “Doktorlar için Mesleki Sorumluluk Sigortası” poliçeleri “Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası” ürünü olarak Zurich Sigorta A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır.

  *** TEB Yıldız Priority Card, TEB Yıldız Bankacılık müşterisi olunması halinde elde edilir. Kart ayrıcalık, şart ve koşulları hakkında bilgiye adresinden ulaşabilirsiniz.

  Diş Hekimlerine yönelik tekliflerimiz Kasım 2017 boyunca geçerlidir.

  **** Ücretsiz kiralık kasa hizmetinden, TEB Yıldız Bankacılık müşterisi olunması halinde faydalanılabilir. TEB Yıldız Bankacılık müşterisi olmak için tüm Yıldız Bankacılık avantaj ve önceliklerden faydalanabilmeniz için "Yıldız Bankacılık Müşteri" kriteri olan; bankamızdaki konut kredisi bakiyenizin yarısı ve/veya varlık toplamınızın 30 günlük ortalamasının 100.000 TL veya üzeri muadili para olma koşulunun yerine getirilmiş olması gerekmektedir.

   

   

   

   

   

   

  Sayfa içeriğini puanla