İVHO Üyeleri TEB'de Ayrıcalıklıdır!

İVHO Üyeleri TEB'de Ayrıcalıklıdır!
  Paylaş

  İstanbul Veteriner Hekimler Odası Üyeleri TEB’de Ayrıcalıklıdır!

  Siz İstanbul Veteriner Hekimler Odası üyesi Veteriner Hekimlere, TEB’de avantajlı hizmet sunmayı hedefliyoruz.

  Sunduğumuz ayrıcalıklı ürünlere ve daha fazlasına TEB Davutpaşa Şubesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

  İşte size özel sunduğumuz ayrıcalıklardan birkaçı;

  • Size özel %2,40 faiz oranıyla dosya masrafsız ihtiyaç kredisi*
  Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı
  5.000 TL 36 %2,40 224,94   TL  0,00 TL 

  335,24  TL

   

  %40,5951
  15.000 TL 36 %2,40 674,81  TL 0,00 TL  745,57  TL %40,5955

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarlarına göre örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  • İster ertesi gün %2.42 komisyon oranı, isterseniz de  44 gün bloke koşulu ile POS sahibi olabilirsiniz**
  • Marifetli Hesap ile birikimlerinize özel faiz oranları ile gecelik vadeli mevduatta değerlendirme ve dilediğiniz zaman para yatırma, ve para çekme özelliğine sahipsiniz***
  • Restoran harcamalarında %10 ekstra bonus , ücretsiz motovale, ücretsiz lounge , indirimli havalimanı otoparkı ve ücretsiz kuru temizleme hizmeti gibi birçok ayrıcalığı kapsayan TEB Yıldız Priority Card***
  • Veteriner kliniğinizin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek poliçede topladık! Veteriner hekimlere özel "Süper İşletme Sigortası", işinizi yangın, doğal afet ve hırsızlık gibi kötü sürprizlere karşı korurken, bu durumlar nedeniyle çalışamazsanız size destek olur. Ayrıca, "veteriner sorumluluk teminatı" sayesinde çalışanlarınıza ve müşterilerinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmenize destek olur. Süper İşletme Sigortası, günümüzde küresel bir tehdit haline gelen siber saldırılara karşı kimlik bilgileriniz, şifreleriniz ve bilgisayarlarınızda koruma altına alır. Bu alanda oluşturduğu geniş destek hizmetleri ile sizlere ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgi, yönlendirme ve koruma desteğini sunar.
  • Fatura, stok gibi tüm ticari işlemlerinizi “BizimHesap” ile takip edebilirsiniz.

  Detaylı bilgi almak için + 90 850 204 00 96 numaralı TEB Davutpaşa şube telefonundan ya da şube müdürü Aytekin Mutlu ile 05335963761 no'lu cep telefonlu iletişim bilgisinden ya da aytekin.mutlu@teb.com.tr e-mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

  ** Ertesi Gün: POS cihazı üzerinden yapmış olduğunuz satışlar, komisyon karşılığı ertesi gün hesabınıza geçer. Blokeli:POS cihazı üzerinden yapmış olduğunuz satışlar, hiçbir kesintiye uğramadan, belirlenen bloke gün sonrasında hesaba geçer.

  *** TEB Yıldız Priority Card ve tüm Yıldız Bankacılık avantaj ve önceliklerden faydalanabilmeniz için "Yıldız Bankacılık Müşteri" kriteri olan; Bankamızdaki konut kredisi bakiyenizin yarısı ve/veya varlık toplamınızın 30 günlük ortalamasının 100.000 TL veya üzeri muadili para olma koşulunun yerine getirilmiş olması gerekmektedir. Türk Ekonomi Bankası A.Ş, belirtilen ürün özelliklerini / kampanyaları, hizmet içeriklerini, koşullarını ve hizmet kapsamını değiştirme / durdurma hakkını saklı tutar. TEB Yıldız Priority Card güncel ürün özellikleri ve hizmet detaylarına www.teb.com.tr internet sitesinden ve 0850 200 0 666’dan erişebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla