TEB Yıldız Platinum Card

TEB Yıldız Platinum Card
  Paylaş

  Her şeye ulaşabilmeniz için...

  TEB Yıldız Platinum Card ile seyahat ve eğlencenin tadını çıkarın. 

  Restoran Harcamalarınızda %10 Ekstra Bonus 
  Yurt içi ve yurt dışı tüm restoranlarda yapacağınız 150 TL ve üzeri harcamalarınızda, ayda 75 TL’ye varan %10 ekstra bonus* kazanabilirsiniz. 

  * Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. Tek seferde, aynı gün içinde ve 1 ayda en fazla 75 TL bonus kazanılabilir. Asıl ve ek kartlar toplamda 75 TL kazanabilir. TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkına sahiptir. Ekstra Bonus kazanabilmeniz için bir önceki ay ekstre tutarınızın en az 2.000TL olması gerekmektedir. Uygulama Ocak 2018 itibariyle geçerli olacaktır.
  Ücretsiz Motovale Hizmeti 

  Gece dışarı çıktığınızda, gündüz toplantı veya alışverişe giderken, havaalanından misafirinizi karşılayacağınız zaman saatlik şoför konforundan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ücretsiz motovale hizmetimizle sizi güvenilir bir şekilde arabanızla dilediğiniz yere keyifle götürebiliriz.

  0 850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi üzerinden TEB Anında Yanınızda Hattı’na bağlanarak talepte bulunabilirsiniz.

   

  Nasıl Hizmet Alınır?

  • Hizmet talebinizi ilettiğinizde size en yakın motovale şoförümüz motoru ile yanınıza gelir.
  • Kısa bir işlem ile motoru küçük bir hale getirerek çantaya koyar ve çanta halini alan motoru bagajınıza yerleştirir.
  • Sonrasında direksiyon koltuğuna geçerek gideceğiniz lokasyona sizi ulaştırır.
  • Arabanızı parkeder ve bagajdan motorunu aldıktan sonra aracınızın anahtarını teslim ettikten sonra lokasyondan çıkış yapar.

   

  Nasıl talep edilir?

  • Aracınızı kullanmamız, sizin için servise götürebilmemiz TEB Çağrı Merkezi üzerinden TEB Anında Yanınızda Hattı’na bağlanarak talebinizi iletebilirsiniz.
  • Hizmet sadece İstanbul il sınırlarında verilmektedir.
  • İhtiyacınız olan saatten en az 2 saat önce irtibata geçmelisiniz.
  • Arayarak talepte bulunduğunuzda telefonda TEB müşterimiz olduğunuzu ve telefon numaranızı iletmeniz yeterlidir.
  • Hafta içi 17.00 - 03.00, hafta sonları ise 17.00 - 05.00 saatleri arasında hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
  • Hizmetten 90 TL’ye kadar ücretsiz faydalanabilirsiniz.
  • Hizmetimizden belirttiğimiz saatler dışında da faydalanmak için bize 1 gün önce ulaşmanız yeterlidir. Motovale rezervasyon saatinden itibaren 15 dk. ücretsiz bekler. Daha sonra Motovale şoförünün müsait olması durumunda her 15 dk. için 10 TL olarak ücretlendirilir.
  • Rezervasyon değişiklik ve iptali rezervasyon saatinden minimum 1 saat önce yapılmalıdır, aksi takdirde iptal bedeli 50 TL olacaktır.
  Bonuslarınızın Uçuş Mili Olarak Kullanımı 
  TEB Yıldız Platinum Card’ınızla kazandığınız tüm bonusları TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  Seyahatlerinizde 3 Kat Bonus 

  TEB Seyahat Hattı’nda yapacağınız tüm işlemlerinizde TEB Yıldız Platinum Card’ınızda biriken alışveriş bonuslarınızı 3 kat ile çarparak kullanabilir, Bonuslarınız yetmediği takdirde, seyahat bedelinizin kalan kısmını TEB Yıldız Platinum Card’ınızla 6 taksite kadar veya peşin olarak ödeyebilirsiniz.*

   

  * 3 kat değerli bonus kullanımlarında, çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 1.000 TL’yi geçemez.

  Sinema ve Tiyatro Biletinizin %50'si TEB'den! 

  TEB Yıldız Platinum Card’ınızla hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye! Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Ücretsiz Lounge Konforu 

  Değerli müşterimiz, Ocak 2017 itibariyle Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca, aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa, aynı ay içinde tüm lounge’lara en fazla dört defa giriş yapılabilecektir.

  TEB Yıldız Platinum Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge ve PrimeClass, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde PrimeClass Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz, misafiriniz de %50 indirimle faydalanabilir.

  Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa giriş yapılabilir. Aynı ay içinde asıl ve ek kartlar tüm lounge’lara toplamda en fazla dört defa giriş yapabilecektir. Ekstresi henüz kesilmemiş, yeni alınan kartların hizmetten faydalanabilmek için son 1 ay içinde kartını en az 1 defa kullanmış olması yeterlidir.

  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 
  Değerli müşterimiz, 1 Aralık 2016’dan itibaren kullanılacağınız Motovale, Transfer ve Havalimanı Otopark hizmetlerinde ücret iadesi yapılabilmesi için, hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  TEB Yıldız Platinum Card'ınızla İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Kıbrıs Ercan ve Antalya Havalimanı otoparklarında %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

  * Kampanyadan faydalanabilmek için son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL olması gerekmektedir. Uygulama İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda TEB Yıldız Platinum Card ile yapılan otopark ödemeleri için geçerlidir. Vale hizmeti dahil değildir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.
  Ücretsiz Transfer Hizmeti 

  TEB Yıldız Platinum Card sahiplerine Transfer Hizmeti ücretsiz!

  Değerli müşterimiz, 1 Aralık 2016’dan itibaren kullanılacağınız Motovale, Transfer ve Havalimanı Otopark hizmetlerinde ücret iadesi yapılabilmesi için, hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  Genel Koşullar:

  • Ayda 1 kez kullanım 75 TL’ye kadar ücretsizdir.
  •  İkinci ve üçüncü transferler %50 indirimli olacaktır. 
  • 1 takvim ayında toplam 150 TL’ye kadar transfer ücreti banka tarafından karşılanacaktır.
  •  Müşteri 444 07 66 TEB Yıldız Hattı’nı arar ve hizmet almak istediği saatleri ve diğer  gerekli detayları iletir.
  •  TEB Çağrı Merkezi müşteriyi asistanlık firmasının hattına aktarır.


  Hizmet Koşulları:

  • 09:00 – 18:00 arası rezervasyon yapılabilir.
  •  Minimum 25 km’lik transferler yapılacak olup, 25 km altında transfer olması durumunda ücretlendirme 25 km için yapılacaktır.
  • İlgili hizmet İstanbul – Ankara – Antalya – İzmir – Adana illerinde verilecektir.
  • Rezervasyonlar araç müsaitliği olması durumunda 12 saat öncesine kadar yaptırılabilecektir.
  •  Transfer havaalanı transferi ise, uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.
  •  Hizmet alacak kişinin uçağının rötar yapması durumunda harici ücret talep edilmeyecektir.
  •  Beklemelerde 30 dakika geçmesi durumunda 30 dakikada bir 20 TL KDV dahil harici ücret talep edilir.
  •  Beklemeden kaynaklı bir ücretlendirme olması durumunda transfer sırasında müşterinin kartından tahsil edilecektir.


  Ödeme:
    

  • Müşteriden rezervasyon sırasında kart numarası alınır ve transfer tutarı çekilir.
  • İptalin genel koşullara uygun gerçekleşmemesi durumunda müşterinin kartından tahsil edilen tutar iade edilmez.
  • Ücretsiz hizmet aylık 1 kere geçerli olup 2. ve 3. transferlerin de %50’si banka tarafından karşılanacaktır.
  • İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
  • Müşterinin TEB Yıldız Platinum Card’ı ile ödediği tutarlar bir sonraki ayın 6’sında kredi kartına indirim olarak yansıtılır (Üst sınırlar dahilinde).
  • Sanal kartlarla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

   

  TEB Havaalanı Shuttle Hizmeti 

  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Yıldız Platinum Card'a özel fiyatlarla gidebilirsiniz. 

  Fiyat listesi için tıklayın.

  * Rezervasyonlarınızı uçuştan 72 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. TEB Shuttle, 7 gün/24 saat hizmet veren bir servis olmakla birlikte uçuşunuzdan en az 6 saat öncesine kadar gelen talepleri uygunluk durumuna göre kabul eder. 3 saati aşan rötarlarda TEB'in, aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir. Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir. 0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur. 6-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanır. Görme engelli yolcularımız shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanır. Detaylı bilgi için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz.

  Araç Kiralama Hizmetinde Özel Fiyatlar 
  TEB Yıldız Platinum Cardınız ile size özel fiyatlarla araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın
  Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti 

  Her ay iki parçaya kadar ücretsiz, sonraki kullanımlarda ise %20 indirimli kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Hizmet Koşulları:

  • Hizmet Dry Center Kuru Temizleme aracılığıyla sağlanmaktadır.
  • Kuru temizleme hizmeti, Dry Center Kuru Temizleme’nin şubelerinin bulunduğu tüm illerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Aksaray, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon, Ümraniye Modern East, Doğu Ataşehir, Manavgat Novamall, Mersin Palmcİty, Tuzla, Emaar AVM, Diyarbakır, Bağdat Caddesi) geçerlidir. Ürünün kapıdan alınıp kapıya teslimi ise sadece İstanbul için geçerlidir.

  *Ücretsiz hizmete abiye elbise, gelinlik, kep/cübbe, peluşlar, gelinlik etek, akrilik kaban, kayak takımı, kaz tüyü mont, kayak montu, kaz tüyü palto, kaz tüyü yelek, deri, süet, kürk battaniye, çarşaf,  koltuk örtüsü, nevresim takımı, perde, tül, kaz tüyü yastık, yatak örtüsü, yorgan, kaz tüyü yorgan ve özel işlem gerektiren ürünler dahil değildir. 15.02.2017 itibariyle TEB Yildiz Priority Card'iniz ile kuru temizleme hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

   

   


  Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

   
  Sayfa içeriğini puanla