TEB Yıldız Platinum Card

TEB Yıldız Platinum Card
  Paylaş

  Her şeye ulaşabilmeniz için...

  TEB Yıldız Platinum Card ile seyahat ve eğlencenin tadını çıkarın. 

  TEB Kredi Kartı müşterilerimiz ZUBİZU Concierge işbirliği ile şimdi daha da ayrıcalıklı. Yurt içi - yurt dışı tüm otel ve uçak bileti rezervasyonları gerçekleştirilecek, güzellik merkezlerinde ve restoranlarda yer ayıracak, müşterilerimiz etkinliklerden haberdar edilecek. Üstelik birçok seçkin noktada müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak fırsat ve teklifler hatırlatılacak. Tüm bu hizmet ve özel ayrıcalıklar TEB Seyahat&Concierge hattında müşterilerimizi bekliyor. Detaylı bilgi için: https://www.teb.com.tr/seyahat-concierge-hizmetleri/

  Restoran Harcamalarınızda %10 Ekstra Bonus 
  Yurt içi ve yurt dışı tüm restoranlarda yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızda, ayda 100 TL’ye varan %10 ekstra bonus* kazanabilirsiniz. 

  * Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. Tek seferde, aynı gün içinde ve 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir. Asıl ve ek kartlar toplamda 100 TL kazanabilir. TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkına sahiptir. Ekstra Bonus kazanabilmeniz için bir önceki ay ekstre tutarınızın en az 2.000TL olması gerekmektedir. Uygulama Ocak 2018 itibariyle geçerli olacaktır.
  Ücretsiz Alfred Şoför Hizmeti 
  Gece dışarı çıktığınızda, gündüz toplantı veya alışverişe giderken, havaalanından misafirinizi karşılayacağınız zaman saatlik şoför konforundan ücretsiz yararlanabilirsiniz.Aracınızı sizin yerinize kullanmamız için TEB Travel Concierge hattımızı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.
  Bonuslarınızın Uçuş Mili Olarak Kullanımı 
  TEB Yıldız Platinum Card’ınızla kazandığınız tüm bonusları TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  Seyahatlerinizde 3 Kat Bonus 

  TEB Seyahat Hattı’nda yapacağınız tüm işlemlerinizde TEB Yıldız Platinum Card’ınızda biriken alışveriş bonuslarınızı 3 kat ile çarparak kullanabilir, Bonuslarınız yetmediği takdirde, seyahat bedelinizin kalan kısmını TEB Yıldız Platinum Card’ınızla 6 taksite kadar veya peşin olarak ödeyebilirsiniz.*

   

  * 3 kat değerli bonus kullanımlarında, çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 1.000 TL’yi geçemez.

  Sinema ve Tiyatro Biletinizin %50'si TEB'den! 

  TEB Yıldız Platinum Card’ınızla hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye! Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Ücretsiz Lounge Konforu 

  Değerli müşterimiz, Ocak 2017 itibariyle Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca, aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa, aynı ay içinde tüm lounge’lara en fazla dört defa giriş yapılabilecektir.

  TEB Yıldız Platinum Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge ve PrimeClass, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde PrimeClass Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz, misafiriniz de %50 indirimle faydalanabilir. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar’da bulunan LGM Lounge CIP Salonları’ndan 1 misafirinizle birlikte ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa giriş yapılabilir. Aynı ay içinde asıl ve ek kartlar tüm lounge’lara toplamda en fazla dört defa giriş yapabilecektir. Ekstresi henüz kesilmemiş, yeni alınan kartların hizmetten faydalanabilmek için son 1 ay içinde kartını en az 1 defa kullanmış olması yeterlidir.

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar LGM Lounge hizmetimiz 31 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir.

  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 
  Değerli müşterimiz, 1 Aralık 2016’dan itibaren kullanılacağınız Motovale, Transfer ve Havalimanı Otopark hizmetlerinde ücret iadesi yapılabilmesi için, hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  TEB Yıldız Platinum Card'ınızla İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Kıbrıs Ercan ve Antalya Havalimanı otoparklarında %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

  * Kampanyadan faydalanabilmek için son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL olması gerekmektedir. Uygulama İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda TEB Yıldız Platinum Card ile yapılan otopark ödemeleri için geçerlidir. Vale hizmeti dahil değildir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.
  Ücretsiz Transfer Hizmeti 

  TEB Yıldız Platinum Card sahiplerine Transfer Hizmeti ücretsiz!

  Değerli müşterimiz, 1 Aralık 2016’dan itibaren kullanılacağınız Motovale, Transfer ve Havalimanı Otopark hizmetlerinde ücret iadesi yapılabilmesi için, hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  Genel Koşullar:

  • Ayda 1 kez kullanım 75 TL’ye kadar ücretsizdir.
  •  İkinci ve üçüncü transferler %50 indirimli olacaktır. 
  • 1 takvim ayında toplam 150 TL’ye kadar transfer ücreti banka tarafından karşılanacaktır.
  •  Müşteri 444 07 66 TEB Yıldız Hattı’nı arar ve hizmet almak istediği saatleri ve diğer  gerekli detayları iletir.
  •  TEB Çağrı Merkezi müşteriyi asistanlık firmasının hattına aktarır.


  Hizmet Koşulları:

  • 09:00 – 18:00 arası rezervasyon yapılabilir.
  •  Minimum 25 km’lik transferler yapılacak olup, 25 km altında transfer olması durumunda ücretlendirme 25 km için yapılacaktır.
  • İlgili hizmet İstanbul – Ankara – Antalya – İzmir – Adana illerinde verilecektir.
  • Rezervasyonlar araç müsaitliği olması durumunda 12 saat öncesine kadar yaptırılabilecektir.
  •  Transfer havaalanı transferi ise, uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.
  •  Hizmet alacak kişinin uçağının rötar yapması durumunda harici ücret talep edilmeyecektir.
  •  Beklemelerde 30 dakika geçmesi durumunda 30 dakikada bir 20 TL KDV dahil harici ücret talep edilir.
  •  Beklemeden kaynaklı bir ücretlendirme olması durumunda transfer sırasında müşterinin kartından tahsil edilecektir.


  Ödeme:
    

  • Müşteriden rezervasyon sırasında kart numarası alınır ve transfer tutarı çekilir.
  • İptalin genel koşullara uygun gerçekleşmemesi durumunda müşterinin kartından tahsil edilen tutar iade edilmez.
  • Ücretsiz hizmet aylık 1 kere geçerli olup 2. ve 3. transferlerin de %50’si banka tarafından karşılanacaktır.
  • İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
  • Müşterinin TEB Yıldız Platinum Card’ı ile ödediği tutarlar bir sonraki ayın 6’sında kredi kartına indirim olarak yansıtılır (Üst sınırlar dahilinde).
  • Sanal kartlarla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

   

  TEB Havaalanı Shuttle Hizmeti 

  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Yıldız Platinum Card'a özel fiyatlarla gidebilirsiniz. 

  Fiyat listesi için tıklayın.

  * Rezervasyonlarınızı uçuştan 72 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. TEB Shuttle, 7 gün/24 saat hizmet veren bir servis olmakla birlikte uçuşunuzdan en az 6 saat öncesine kadar gelen talepleri uygunluk durumuna göre kabul eder. 3 saati aşan rötarlarda TEB'in, aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir. Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir. 0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur. 6-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanır. Görme engelli yolcularımız shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanır. Detaylı bilgi için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz.

  Araç Kiralama Hizmetinde Özel Fiyatlar 
  TEB Yıldız Platinum Cardınız ile size özel fiyatlarla araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın
  Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti 

  Her ay iki parçaya kadar ücretsiz, sonraki kullanımlarda ise %20 indirimli kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Hizmet Koşulları:

  • Hizmet Dry Center Kuru Temizleme aracılığıyla sağlanmaktadır.
  • Kuru temizleme hizmeti, Dry Center Kuru Temizleme’nin şubelerinin bulunduğu tüm illerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Aksaray, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon, Ümraniye Modern East, Doğu Ataşehir, Manavgat Novamall, Mersin Palmcİty, Tuzla, Emaar AVM, Diyarbakır, Bağdat Caddesi) geçerlidir. Ürünün kapıdan alınıp kapıya teslimi ise sadece İstanbul için geçerlidir.

  * Ücretsiz ve indirimli hizmete abiye elbise, gelinlik, kep/cübbe, peluşlar, gelinlik etek, akrilik kaban, kayak takımı, kaz tüyü mont, kayak montu, kaz tüyü palto, kaz tüyü yelek, deri, süet, kürk battaniye, çarşaf,  koltuk örtüsü, nevresim takımı, perde, tül, kaz tüyü yastık, yatak örtüsü, yorgan ve kaz tüyü yorgan dahil değildir. 15/07/2016 itibariyle TEB Yıldız Platinum Card’ınız ile kuru temizleme hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.


  Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

   
  Sayfa içeriğini puanla