TEB Total Card

TEB Total Card
  Paylaş

   

  TEB TOTAL Card ile anlaşmalı TOTAL istasyonlarında, tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde anında ve sürekli %5 indirim* kazanın! Bedavaya gezmenin tadını çıkarın!  TEB Total Card bonus özellikli bir karttır ve TEB Bonus Card'ın tüm avantajlarına sahiptir.

   

  Bonus kazanır, taksitle alışveriş yaparsınız.

  TEB TOTAL Card ile Bonus üyesi mağazalarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Size özel kampanyalarla ekstra bonus kazanabilir, kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yaparsınız.

  Araç asistans hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırır.

  Aracınızla yolda kaldığınızda, lastiğiniz patladığında ya da aracınızın trafik muayenesini yaptırmak için kimi arayacağınızı bilemediğinizde TEB TOTAL Card yanınızda. 

  TEB Seyahat Hattı ile ayrıcalıklı seyahat hizmeti alırsınız.

  TEB Seyahat Hattı’ndan kartınızda birikmiş bonuslarınızı kullanarak tüm seyahat hizmetlerini alabilirsiniz. Dilerseniz TEB TOTAL Card’ınızla taksitle de ödeyebilirsiniz.

  Kredi Kartı Ürün Bilgilendirme Formu için tıklayın.

  * %5 indirim TEB TOTAL Card programına üye TOTAL İstasyonları'ndan yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde geçerlidir. Her müşteri bir takvim ayında en fazla 5.000 TL’lik akaryakıt alışverişi karşılığında indirim hakkı kazanacaktır. İndirim yapıldığı durumlarda bonus kazanımı olmayacaktır.
  ** 
  3880’e SMS göndererek kart başvurusunda bulunan müşterilere, bağlı bulundukları GSM operatörleri tarafından uygulanacak ücret tarifesi: tüm operatörler için KDV ve ÖİV dahil 0,65 ile ücretlendirilir. Operatörler, birim fiyatlarda değişiklik yapabilirler. 

  Sayfa içeriğini puanla