VİOP İşlemleri

VİOP İşlemleri
  Paylaş

  VİOP İşlemleri TEB’de!

  Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP), yatırımcıların Borsa İstanbul'da işlem gören vadeli ve opsiyonlu sözleşmelerde belirli bir teminat göstererek kaldıraçlı pozisyon almasına imkan sağlayan bir piyasadır. 

  Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlem yapmak için “TEB Yatırım Vadeli İşlem ve Opsiyon Sözleşmesini” imzalamanız gerekmektedir. Sözleşme talebinizi TEB Yatırım müşteri temsilcisine iletebilir veya TEB YATIRIM PRIME mobil uygulaması “Sözleşmeler” sekmesinden dijital olarak onaylayabilirsiniz.

  TEB Yatırım Vadeli İşlem Aracılığı hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  VİOP ismi, logosu veya VİOP ismi altında açıklanan bilgiler kullanılarak oluşturulan uygulamalardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zarardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı VİOP sorumlu tutulamaz.

  * VİOP isim ve logosu VİOP adına tescilli olup, izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez ve/veya çoğaltılamaz. VİOP ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen VİOP'a ait olup, tekrar yayınlanamaz. Bu kapsamda, hiçbir açık veya örtülü lisans verilmemektedir. 


   

  Sayfa içeriğini puanla