VİOP İşlemleri

VİOP İşlemleri
  Paylaş

  VİOP İŞLEMİ YAPMAK BİR TIK ÖTEDE, SADECE 2 TL!

  TEB İnternet Şubesi’nden ve TEB Pratik Borsa uygulamasından kolayca VİOP İşlemi yapın, karlı çıkın. Üstelik sadece 2 TL* komisyon ödeyin.

  • Yalınızca VİOP 30 Endeks kontratları için sözleşme başına 2 TL komisyon alınmaktadır.
  • Kampanya 1 Haziran 2014 tarihinden itibaren TEB İnternet Şubesi'nden ve TEB Pratik Borsa uygulamasından yapılan işlemler için geçerlidir.
  • www.teb.com.tr dışındaki kanallardan yapılan işlemlerde müşterinin mevcut komisyon oranları geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki komisyon oranları aşağıdaki gibidir:

                      - VİOP ENDEKS 30 Kontratları için sözleşme bazında 2 TL BSMV 
                      - VİOP 30 ENDEKS Kontratları dışındaki tüm sözleşmeler için onbinde 2,5 BSMV komisyon tahsil edilecektir.

  • Kampanya ile ilgili her türlü sorunuzu 0850 222 0 866 TEB Yatırım Çağrı Merkezi/Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası adımından iletebilirsiniz.

  * Yalınızca VİOP 30 Endeks Kontratları için sözleşme başına 2 TL komisyon alınmaktadır.

  VİOP İşlemleri TEB’de!

  iPad'inize uygulamayı hemen indirmek için tıklayın.
  iPhone'unuza uygulamayı hemen indirmek için tıklayın.
  Android tabanlı akıllı telefonunuza uygulamayı hemen indirmek için tıklayın.


  VİOP, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nın kısaltmasıdır. VİOP'ta "Vadeli İşlem Sözleşmeleri" alınıp satılmaktadır. Alınıp satılan bu sözleşmelere Türev Araçlar da denir, VİOP Ağustos 2013 tarihinde İzmir’de işleme açılmıştır.

  Vadeli İşlem Sözleşmesi; önceden belirlenen fiyat, miktar ve nitelikte ekonomik veya finansal göstergeyi, sermaye piyasası aracını, malı, kıymetli madeni veya dövizi ileri bir tarihte alma veya satma yükümlülüğü getiren sözleşmedir.

  TEB’de VİOP hesabı açmak için sözleşme imzalamak üzere en yakın şubemize başvurabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra TEB İnternet Şubesi’nden ve TEB Pratik Borsa uygulaması'ndan VİOP işlemlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  VİOP hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

  * VİOP isim ve logosu VİOP adına tescilli olup, izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez ve/veya çoğaltılamaz. VİOP ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen VİOP'a ait olup, tekrar yayınlanamaz. Bu kapsamda, hiçbir açık veya örtülü lisans verilmemektedir. 

  VİOP ismi, logosu veya VİOP ismi altında açıklanan bilgiler kullanılarak oluşturulan uygulamalardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zarardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı VİOP sorumlu tutulamaz.

   


  Sayfa içeriğini puanla