TEB Ağacım

  Paylaş

  İşlemlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi’nden yapın, CEPTETEB İnternet Şubesi'ni kullandıkça TEB Ağacınız yeşillensin, TEMA Vakfı işbirliği ile adınıza bir fidan dikelim.

  Bankacılık işlemleriniz için CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullandığınızda, şubeye giderken kullandığınız aracın yol açtığı karbon salınımını önleyebilir, şubede yaptığınız işlemlerde kullanılan enerjiyi azaltabilirsiniz. Önlediğiniz karbon salınımını TEB Ağacım'ı kullanarak  gözlemleyebilir, üstelik bir ağacın karşılayacağı miktara ulaştığınızda TEMA Vakfı ile adınıza CEPTETEB İnternet Şubesi tarafından bir fidan bağışlanmasını sağlayabilirsiniz. 

  TEB Ağacım ile daha önce İzmir Bayındır Bozdağ Ormanı’nda 5.000 ve Denizli Çal Ormanı’nda 5.000 müşterimiz adına fidan diktik.

  Şimdi de Balıkesir Ormanı’nda 4.000 müşterimiz için fidan dikiyoruz!

  • Kampanya kapsamında CEPTETEB İnternet Şubesi, ana sayfadaki ağaç görselini %100 dolduran ilk 4.000 müşterimiz adına fidan bağışı yapılacaktır. 
  • Fidan bağışı için sertifika gönderimi 2.000 kişiye ulaşınca ve 4.000 kişiye ulaşınca toplamda iki kez yapılacaktır. (Bankamızda kayıtlı mail adresiniz güncel değilse CEPTETEB İnternet Şubesi Tanımlamalar/Bilgi Güncelleme menüsünden değiştirebilirsiniz.) 
  • Bağışlanan fidanlar TEMA Vakfı aracılığı ile Balıkesir Erdek Hatıra Ormanı’nda bulunan yeşillendirme alanına dikilecektir.
  • Daha önce sertifika kazanan müşterilerimiz tekrar sertifika kazanamayacaktır.
  Sayfa içeriğini puanla