TEB Ağacım

  Paylaş

  İşlemlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi'nden yapın, CEPTETEB İnternet Şubesi'ni kullandıkça TEB Ağacınız yeşillensin, TEMA Vakfı işbirliği ile adınıza bir fidan dikelim.

  Bankacılık işlemleriniz için CEPTETEB İnternet Şubesi'ni kullandığınızda, şubeye giderken kullandığınız aracın yol açtığı karbon salımını önleyebilir, şubede yaptığınız işlemlerde kullanılan enerjiyi azaltabilirsiniz.

  Önlediğiniz karbon salımını TEB Ağacım'ı kullanarak gözlemleyebilir, üstelik bir ağacın karşılayacağı miktara ulaştığınızda Tema Vakfı ile adınıza CEPTETEB İnternet Şubesi tarafından bir fidan bağışlanmasını sağlayabilirsiniz.

  TEB Ağacım ile daha önce İzmir Bayındır Bozdağ Ormanı'nda 5.000 ve Denizli Çal Ormanı'nda 5.000, Balıkesir Söğütlügözle Hatıra Ormanı'nda 5.000 , Balıkesir Erdek Hatıra Ormanı'nda 4.000 müşterimiz için fidan diktik!

  Şimdi de Gaziantep Nur Dağı ağaçlandırma sahasındaki TEMA Vakfı Umut Ormanı'nda 5.000 müşterimiz için fidan dikiyoruz!

  • Kampanya kapsamında CEPTETEB İnternet Şubesi, ana sayfadaki ağaç görselini %100 dolduran ilk 5.000 müşterimiz adına fidan bağışı yapılacaktır.
  • Fidan bağışı için ilk 5.000 kişi arasına giren müşterilerimize dijital sertifikaları mail adreslerine gönderilecektir. (Bankamızda kayıtlı mail adresiniz güncel değilse CEPTETEB İnternet Şubesi Tanımlamalar/Bilgi Güncelleme menüsünden değiştirebilirsiniz.)
  • Bağışlanan fidanlar TEMA Vakfı aracılığı ile Gaziantep Nur Dağı ağaçlandırma sahasındaki TEMA Vakfı Umut Ormanı'na dikilecektir.
  • Daha önce sertifika kazanan müşterilerimiz tekrar sertifika kazanamayacaktır.
  Sayfa içeriğini puanla