Paha Biçilemez İstanbul

Paha Biçilemez İstanbul
  Paylaş

  TEB Yıldız Priority Kartınızın bu aya özel ayrıcalıklarıyla, sonbaharda güneşin doğuşuna Boğaz'da şahit olacak ve gün batımını yine Boğaz'dan seyre dalacaksınız. Sanatı ve doğayla harmanlanan çayları keşfetmek ise size çok iyi gelecek!

  • Sumahan'da 2 gece ücretsiz konaklama şansı yakalayın
   Adresinden özel transferle alınarak Sumahan on the Water'da ücretsiz bir konaklama deneyimi yaşayacak şanslı çift; Executive Suite'de iki gece konaklayacak, hamam veya masaj hizmetinden yararlanacak ve Waterfront Restaurant'ta şefin özel ağırlaması ile leziz bir akşam yemeğinin tadını çıkaracak. 31 Ekim'e kadar geçerli İstanbul Boğazı Testi'ne katılın ve büyüleyici bir 48 saat yaşamaya şimdiden hazır olun.
  • Dilan Bozyel ile fotoğrafın hikayesi ve atölyesi
   14 Ekim Cumartesi günü 13:00 – 17:00 saatleri arasında Boom Fotoğraf Stüdyosu'nda fotoğraf sanatçısı Dilan Bozyel tarafından gerçekleştirilecek atölyeye katılarak arşivlemekten ve paylaşmaktan keyif alacağınız kareler yakalamayı öğreneceksiniz.
  • Ronnefeldt Tea Master'ları ile çay ve ötesi
   26 Ekim Perşembe günü 16:00-18:30 saatleri arasında IWSA'da gerçekleştirilecek genel çay kültürü atölyesinde, çayın bilinmeyen yönlerini Ronnefeldt Tea Master'ları ile keşfederken, demleme tekniklerini öğrenecek ve hazırladığınız bu leziz çayları afiyetle tadacaksınız.

  Daha fazlası ve detaylı bilgi için: https://www.priceless.com/tr-tr/istanbul/eniyiler.html

  app download

  Sayfa içeriğini puanla