Paha Biçilemez İstanbul

Paha Biçilemez İstanbul
  Paylaş

  TEB Yıldız Priority Kartınızın bu aya özel ayrıcalıklarıyla, Ritz-Carlton' da yeni lezzetleri keşfetmeye, Sea Life' ta ailenizle birlikte okyanus turu yapmaya veya ücretsiz havalimanı transferinden yararlanma fırsatları sizleri bekliyor.

  • Yurt dışı harcamalarınıza İstanbul'da ücretsiz havalimanı transferi!
   Mastercard'ınız ile yurt dışında tek seferde 250€/250$/875 TL ve üzeri harcama yapın, harcama slibinin fotoğrafını mastercard@securedrive.com.tr'ye (ad ve soyadınızı e-posta'nızda belirterek) gönderin, İstanbul'da size özel havalimanı transferinden ücretsiz yararlanın. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Her daim yeni lezzetler keşfetmeye hazır gastronomi tutkunları Marmara'nın eşsiz lezzetlerini maharetli şeflerin sunumuyla tadıyor.

  • The Ritz-Carlton, Istanbul'un "doğadan masaya" temalı restoranı Atelier Real Food Restaurant'da, 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 19:30'da Executive Chef Selami Güleryüz ve Q Chef Metin Süerkan'ın size özel sunumuyla gerçekleşecek Chef's Table etkinliğinde Marmara'nın lezzetlerini tatmak için yerinizi şimdiden ayırtın. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Tatil dönüşü şehre adapte olmaya çalışan aileler soluğu okyanus turunda alıyor.

  • Sea Life İstanbul Küratörü ile ailenize özel Okyanus Turu!
   Farklı türde yaklaşık 15.000 deniz canlısı ve 15 farklı türden 61 adet köpekbalığına herkesten daha yakın olup, yüzey yemlemesi uygulaması ile okyanus hayvanlarının beslenmesine eşlik edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

  app download

  Sayfa içeriğini puanla