Paha Biçilemez İstanbul

Paha Biçilemez İstanbul
  Paylaş

  Paha Biçilemez İstanbul ile Mart ayında kraliyet konforu ve şehrin lezzetleriyle buluşuyor!

  • Saray konforunda, asla unutamayacağınız bir deneyim: The Ritz-Carlton, Istanbul'un Kral Dairesi'nde, Boğaz'ın büyüleyen manzarasında bir gece konaklama, spa hizmeti ve akşam yemeğinde Chef's Table... Bir misafirinizle birlikte bu eşsiz deneyimin talihlisi olmak için birbirinden keyifli sorulardan oluşan Kraliyet ve Adab-ı Muaşeret Quizi'i bekliyor! Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bir cepheden Tarihi Yarımada'yı diğer cepheden Galata Kulesi'ni seyrederek, Executive Chef Özhan Şivetoğlu ve tadım uzmanı Cüneyt Uygur ile lezzetli bir menüyü keşfetmeye hazır mısınız? Salamura kaya levreği, ayvalı granita, istiridye mantarı ve damağınızdan uzun süre silinmeyecek daha birçok lezzet 17 Mart Cuma akşamı FERAHFEZA'da sizleri bekliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Manzarasıyla büyüleyen Tuğra Restaurant'ta ilhamını tarihi lezzetlerden alan bir Chef's Table etkinliği sizi bekliyor. Çırağan Palace Kempinski Istanbul içinde yer alan Tuğra Restaurant'ın deneyimli şefi Hüseyin Ulaş ve Q Chef Metin Süerkan, Mastercard'lıları 24 Mart Cuma akşamı kemmün süt kuzu incik ve hindistan cevizli ekmek kadayıfı gibi tarihi reçetelerle zamanda yolculuğa çıkarıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  app download

  Sayfa içeriğini puanla