Paha Biçilemez İstanbul

Paha Biçilemez İstanbul
  Paylaş

  Master Card logolu TEB kredi kartlarına özel hayatınızın her anını zenginleştirecek fırsatlar sizleri bekliyor.

  • The Upper Crust, Pizza Atölyesi

  Pizza hamuru nasıl açılır? Pizzanın lezzetine lezzet katan malzemeler hangileridir? Gurme olma yolunda ilerleyen küçük şefleri, pizzaya dair tüm merak ettiklerini uygulamalı olarak öğrenebilecekleri sadece Mastercard kart sahiplerine özel bir pizza atölyesi ile buluşturuyoruz! Boston'dan İstanbul'a, pizzada lezzet düşkünü olanların uğrak noktası The Upper Crust'ın mutfağı minikler için açılıyor. Çocuklar el becerilerini geliştirirken, bir tarif yaratmanın heyecanını yaşayacak ve kendi hazırladıkları pizzanın da tadını çıkaracaklar. Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

  • Setenay Alpsoy, Resim Dersi

  Profesyonel bir ressamın günlük yaşamına adım atmak için Setenay Alpsoy'un atölyesindeki yerinizi alın. İstanbullu ressam ile Şişli'deki stüdyosunda buluşun, sanat tarihinden seçkilerle dolu kütüphanesi ve ödüllü tablolarının arasında, kahvenin de eşlik edeceği bir resim dersine katılın. Sadece Mastercard kart sahiplerine özel bu atölyede, yağlı boya fırçaları ile masanın başına geçin ve sanatçının tekniğini birebir gözlemleyerek, resim sanatının ipuçlarını öğrenin. Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

  • 1200 Derece, Cam Atölyesi

  Yaklaşık 5.000 yıl önce bulunan parıltılı madde cam; nefes ve el işçiliği ile şekilleniyor, ateşin ısısıyla da buluşunca ortaya biricik eserler çıkıyor. Sadece Mastercard kart sahiplerine özel atölye ile cama hayat verin. Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

  Master Card logolu TEB kredi kartlarınız ile farklı deneyimler yaşamak için tıklayınız.

  app download

  Sayfa içeriğini puanla