Mevdufon

Mevdufon
  Paylaş

  Mevdufon Hesap ile birikimlerinizin bir kısmı için cazip mevduat faizi elde ederken, bir yandan da kalan kısmını TEB Portföy profesyonel yatırım uzmanlığıyla yönetilen, piyasadaki çeşitli enstrümanlara yatırım yapan yatırım fonlarında değerlendirebilirsiniz.

  Mevdufon Hesapların içeriği hesap açılış tutarı, vade süresi, fon türü, mevduat ve yatırım fonu hesap içindeki yüzdesel dağılımı ile vadeli mevduat faiz oranı göz önünde bulundurularak farklılaştırılmıştır.

  Mevdufon Hesap’ta %1, %5, %10, %20 veya %30 olarak fon payınızı belirleyebilirsiniz. Yatırım fonu türü vade boyunca değiştirilmemektedir. Mevdufon Hesap’a dahil olan yatırım fonunuz, vadeli mevduat vadesi boyunca blokede tutulur. 

  Mevdufon Hesap ile sunulan faiz oranları hesap açılışı sırasında 100 bin TL üzeri ve 100 bin TL altında olmak üzere yatırılan tutara göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için faiz oranları sekmesinde yer alan faiz oranı tablosunu inceleyebilirsiniz.

  TEB Şubelerinden ve CEPTETEB Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Mevdufon Hesap açabilirsiniz.

  *Mevcut fon türlerinde yenilik/ değişiklik olması halinde güncel fon bilgilerine ilişkin ürün formunda ve duyurularda bilgilendirme yapılır.

   

   
  Sayfa içeriğini puanla