Mevdufon

Mevdufon
  Paylaş


  Birikimlerinin bir bölümünü mevduat ile değerlendirirken, geri kalan kısmını piyasadaki fırsatları kazanca dönüştüren yatırım fonlarında değerlendirmek isteyen yatırımcılara özel...

  Mevdufon Hesap Nedir?

  Birikimleriniz için cazip mevduat oranı getirisinden ve farklı dinamiklere yatırım yapan yatırım fonlarının getirisinden yararlanabilirsiniz.

  Mevdufon Hesap ile birikiminizi değişen vadelerle bağlarken, tutarın sizin seçiminize bağlı olarak %10’u veya %20’si veya %30’u yatırım fonlarında değerlendirilir. Geri kalan ise mevduat olarak bağlanır.

  Yatırım fonları seçimi her bir vadede TEB A.Ş. B Tipi Tahvil ve Bono Fonu, TEB A.Ş. B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu, TEB B Tipi Değişken Fonu, TEB Yatırım Büyüme Amaçlı Değişken Fon, TEB Varlık Yönetimi Hizmeti Tahvil ve Bono Fonu, TEB A.Ş. B Tipi Altın Fonu, TEB A.Ş. Özel Sektör Tahvil ve Bono Fonu ve TEB A.Ş. B Tipi Taktik Dağılım Fonu arasından biri seçilerek yapılabilmektedir. Fonlar vade boyunca değiştirilemez.

  Yatırım fonunuz, vadeli mevduat vadesi boyunca blokede tutulmaktadır ve vade sonunda mevduat faiz geliri üzerinden %15 stopaj, yatırım fonu gelirinden ise %10 stopaj kesintisi yapılmaktadır.

  CEPTETEB Bireysel İnternet Şubesi ve TEB Şubelerinden Mevdufon Hesap açılışı yapabilir ve dilediğiniz zaman çıkış yapabilirsiniz.

  Yatırım fonlarımızla ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

   

   
  Sayfa içeriğini puanla