Maaş Kredi Kampanyası

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  TEB Maaş Müşterilerimize özel %1,89 faiz oranıyla avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatı!

  Başvurunuzu TEB Şubeleri, İnternet bankacılığı, 0850200066 Çağrı Merkezi ve CEPTETEB'den hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kampanya Detayları:

  • Maksimum vade 36 aydır.
  • 1,89 faiz oranı farklı vade ve tutarlar için kredi kullanımı yapılabilir.
  • Vade aralığı 3-36 aydır.

  * TEB Maaş Hizmet Programı üyeleri TEB Maaş Müşterileri'dir. TEB Maaş Müşterileri TEB’in MAS Sistemi üzerinden maaş ödemesi yapılan müşterilerdir.

  Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı
  10.000 TL 36 %1,89 409,41 TL  52,50 TL 

  469,40 TL

   

  %31,3963

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup kredi ile birlikte sigorta da talep edilmesi durumunda poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla