La La Land in Concert Visa Platinum Ayrıcalıkları ile Zorlu PSM'de!

La La Land in Concert
  Paylaş
  2016 yılına damgasını vuran 6 Oscar® ödüllü La La Land'in müziklerinin canlı olarak icra edileceği ve dev ekrandan film gösteriminin gerçekleşeceği La La Land in Concert 6-7 Ekim'de Zorlu PSM'de! 6 Ekim 2017 tarihli konsere, Visa Platinum Kategorisi'nden bilet alan Visa Platinum kart sahipleri, hem etkinliği en iyi kategoriden izleyecek hem de etkinlik öncesi Visa'ya özel VIP alanında ağırlanma ayrıcalığından yararlanacak.

  Kampanya Detayları:

  • "Visa Platinum Kategori Yükseltme Kampanyası" dahilinde www.zorlupsm.com  ve www.biletix.com  uzantılı internet siteleri ve Zorlu PSM gişeleri üzerinden, 1 Kasım 2016 ve 25 Eylül 2017 tarihleri arasında herhangi bir Pazar günü, Visa Platinum kartı ile ve aşağıda belirtilen Kampanya Koşulları kapsamında yapılan bilet alışverişlerinde (grup satış biletleri hariç), satın alınan biletlerin ödeme tutarı bir alt kategori bilet fiyatları olarak yansıtılacaktır.
  • "Visa Platinum Kategorisi Kampanyası" dahilinde www.zorlupsm.com  ve www.biletix.com  uzantılı internet siteleri ve Zorlu PSM gişeleri üzerinden, 1 Kasım 2016 ve 25 Eylül 2017 tarihleri arasında "Visa Platinum Kategorisi" olan seçili etkinliklerde Visa Platinum kartı ile ve aşağıda belirtilen Kampanya Koşulları kapsamında yapılan bilet alışverişlerinde, satın alınan bilet en üst kategoriye ait olup, söz konusu seçili etkinlikler öncesinde bilet sahibine özel davet alanına giriş hakkı verilecektir.
  • Kampanyalar sadece Zorlu PSM tarafından belirlenen etkinlikler için geçerlidir.
  • Kampanyalar'ın geçerli olduğu etkinlikler www.zorlupsm.com  ve www.biletix.com internet sitelerinde etkinlik sayfalarında belirtilmiştir. "Visa Platinum Kategori Yükseltme Kampanyası" için biletin 1 Kasım 2016 ve 25 Eylül 2017 tarihleri arasında herhangi bir Pazar günü ve www.zorlupsm.com  ve www.biletix.com  uzantılı internet siteleri ve Zorlu PSM gişeleri üzerinden alınması gerekir. Biletix gişeleri ve mobil uygulamasından alınan biletler bu kampanyaya dahil değildir.
  • Bilet ödemesinin Türkiye'deki bir banka tarafından verilmiş olan bireysel bir Visa Platinum kredi kart veya Visa Platinum banka kartı ile yapılması gerekir. Visa ticari kartlar ve Visa ön ödemeli kartlar ile satın alınan biletler Kampanyalar'a dahil değildir.
  • Zorlu PSM gişelerinden yapılan alışverişlerde, satın alma aracı olarak VISA Platinum kartının kullanılması, Kampanyalar'dan faydalanılması için yeterli olacaktır.
  • Biletix.com adresi üzerinden yapılan Zorlu PSM etkinlik alışverişlerinde, Kampanyalar'ın geçerli olduğu etkinlik satın alma sayfasında, kampanya kutucuğunda VISA Kategori Yükseltme seçilerek kart numarasının istenen rakamlarının girilmesi gerekmektedir. Satın alma işlemi VISA Platinum Kartlar ile yapılmalıdır. Bilet teslimat seçeneğine göre giriş için gerekli biletler etkinlik öncesinde temin edilmelidir.
  • Visa Platinum Kategorisi Kampanyası 100 adet bilet ile sınırlıdır.
  • Visa Platinum kartların sistem tarafından ayırt edilebilmesi için kart bilgisinin kullanıcı tarafından girilmesi gerekmektedir. Bu nedenle online cüzdanlar veya bankaların ortak ödeme platformlarından yapılan alışverişler Visa Platinum kart kullanılsa dahi Kampanyalar'a dahil değildir. Hizmet bedeli, işlem bedeli, kurye bedeli gibi ücretler kampanyalı bilet fiyatı hesaplamasına dahil değildir.
  Sayfa içeriğini puanla