Yılın Transferi TEB'den!

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  TEB Kredi Kartınıza diğer bankalara ait borçlarınızı transfer ederek hem borçlarınızı tek bir yerden, kolayca yönetebilir hem de taksit seçenekleri ile borçlarınızı rahatça ödeyebilirsiniz. Üstelik ücretsiz, komisyonsuz aylık sadece %2,25 faiz ile!

  Kampanya Detayları:

  • Borç transferinizi CEPTETEB İnternet Şubesi'nden Kart İşlemleri menüsünden "Borç Transferi" işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca dilerseniz TEB Telefon Şubesinden de işleminizi kolayca yapabilirsiniz.
  • TEB Kredi Kartınızın kullanılabilir nakit limiti dahilinde tek seferde 250 TL’den 10.000 TL’ye kadar borç transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Borç Transferinin aylık faiz oranı vergiler hariç %2,25'tir.
  • Dilediğiniz zaman vadesi gelmemiş olan kalan taksitlerinizin hepsini birden ödeyebilir veya dilerseniz bir kısmını ödeyebilirsiniz. Erken ödenen bakiye üzerinden faiz indirimleri hesaplanır.
  • Borç Transferi, borçlarınızı kolayca yönetebilmeniz için geliştirilmiş bir taksitli nakit avans ürünüdür. Bu yüzden taksitli nakit avans hüküm ve yönetmeliklerine tabidir. 08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
  • Ödemesi devam eden bir borç transferi işleminiz varsa, tüm taksitlerini ödeyene kadar hesap kesim tarihinizi değiştiremezsiniz.
  • Borç transferi işlemlerinde ilk taksit tutarında, ilk taksitinizin son ödeme tarihine göre çok küçük miktarlarda farklılık olabilir. 

   

  Transfer TutarıAylık Taksit TutarıTaksit Tutarı

  Geri Ödenecek Toplam Tutar

     1.000,00 TL 8    140,66 TL                   1.125,28 TL
     1.000,00 TL 12 98,67 TL                   1.184,04 TL

  *  Taksit tutarları tüm vergiler dahil olarak hesaplanmıştır. İlk taksitinizin tutarı hesap kesim tarihinize göre farklılık gösterebilir.

  Sayfa içeriğini puanla