KMH Dijital Ekstre

KMH Dijital Ekstre
  Paylaş

  Dijital Ekstre ile Ekstrenize Ulaşmak Hem Çok Kolay Hem de Çok Güvenli!

  KMH ekstrelerinizi görüntülemek istediğinizde CEPTETEB Mobil Uygulaması ve CEPTETEB İnternet Şubesi sizinle! İster CEPTETEB Mobil Uygulaması ister CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden Dijital Ekstre ile KMH ekstrelerinize çok hızlı, çok kolay ve çok daha güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Dijital Ekstre Nedir?

  “Dijital Ekstre ne demek?” merak ediyorsanız hemen açıklayalım: Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Yönetmeliği gereği 1 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla e-posta ile ekstre gönderimi isteğinize tabidir. Yani artık KMH ekstrenizi e-posta olarak alıp almamayı tercih edebilirsiniz. E-posta almamayı tercih ettiğiniz dünyada Dijital Ekstre ile KMH ekstrenize istediğiniz an istediğiniz yerde dijital olarak CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Siz de Dijital Ekstre ile her an her yerde ekstrenize erişebilme kolaylığını yakalamak isterseniz CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanmaya başlamanız ve KMH ekstreniz için gönderim tercihinizi Dijital Ekstre olarak seçmeniz yeterli! Dijital Ekstre, kolay ulaşılabilir olmasının yanı sıra ekstrenizi güvenli bir şekilde ilgili kanallardan görüntülemenizi de sağlar.

  Dijital Ekstre’nin Avantajları Neler?

  • Dijital Ekstre hem zaman hem de doğa dostudur. Nasıl mı? Dijital Ekstre sayesinde hem kredi kartı ve KMH ekstrelerinize hiç zaman kaybetmeden saniyeler içinde ulaşabilir hem de kağıt kullanımının tamamen ortadan kalktığı bu uygulama ile kağıt tasarrufuna katkıda bulunabilirsiniz.
  • Dijital Ekstre, kredi kartı ve KMH ekstrelerinize her an her yerde ulaşabilmenizi sağlar. Böylece e-postalardan ekstrelerinizi takip etmeye çalışmakla uğraşmaz; dilediğiniz zamanda ve mekanda, kısa süre içinde ve kolayca ekstrelerinizi görüntüleme fırsatını yakalarsınız.
  • Dijital ekstrenizi cihazınıza indirebilir ve e-posta ile gönderebilirsiniz.

  CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan KMH Dijital Ekstremi Nasıl Görüntüleyebilirim?

  CEPTETEB Mobil Uygulaması, Dijital Ekstrenize kolay bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılıyor. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan Dijital Ekstrenizi görüntüleyebilmek için takip etmeniz gereken adımlar:

  • Ana sayfada “Hesaplar” menüsü altında görüntülenen hesabınızın üzerine tıklayın. İsterseniz “Tümünü Gör” seçeneğine tıklayarak diğer hesaplarınıza da ulaşabilirsiniz.
  • Açılan ekranda sağ alt köşede yer alan yeşil “Menü” ikonuna tıklayarak “KMH Ekstre Gözlem” adımından görüntülemek istediğiniz ekstrenizi seçin.
  • Ekstrenizi seçtikten sonra sağ alt köşede yer alan “PDF” butonuna tıklayarak ekstrenizi PDF formatında görüntüleyebilir ve dilerseniz cihazınıza da kaydedebilirsiniz.

  CEPTETEB İnternet Şubesi’nden KMH Dijital Ekstremi Nasıl Görüntüleyebilirim?

  CEPTETEB İnternet Şubesi, Dijital Ekstrenize kolay bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılıyor. CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Dijital Ekstreni görüntüleyebilmek için takip etmeniz gereken adımlar:

  • Ana sayfada “Hesaplar” menüsü altında görüntülenen hesaplarınızdan ekstresini görüntülemek istediğiniz hesabın üzerine tıklayın.
  • Açılan ekranda yer alan “KMH Ekstresi” sekmesinden görüntülemek istediğiniz ekstrenizi seçin.
  • Ekstrenizi seçtikten sonra “PDF Göster” butonuna tıklayarak ekstrenizi PDF formatında görüntüleyebilir ve dilerseniz cihazınıza da kaydedebilirsiniz.

  CEPTETEB Mobil Uygulaması ve CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş için gerekli olan parolanız yoksa ya da parolanızı unuttuysanız "Parolamı Al/Unuttum" tıklayarak yeni parolanızı hemen oluşturabilirsiniz.

  CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan ve CEPTETEB İnternet Şubesi'nden KMH Ekstremi nasıl Dijital Ekstre’ye çevirebilirim?

  Ana sayfadaki “Ayarlar” menüsünün altında yer alan “Diğer” sekmesi altında görüntülenen “KMH Ekstre Talimatı” sekmesi üzerinden KMH Ekstreniz için gönderim tercihinizi yapabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla