TEB'den Kış Kredisi

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  Kış'ın ihtiyaç çok, TEB'de kredin çok!

  Nakit ihtiyaçlarınız için TEB İhtiyaç Kredisi, uygun faiz oranları ve ödeme planları ile her zaman yanınızda!

  Henüz TEB müşterisi değilseniz siz de TEB’e gelin; %1,91’den başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredisine hemen  başvurun.

  Kampanya Detayları:

  • TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası kapsamında sunulan 36 ay vadeye kadar aylık %1,91’den başlayan faiz oranı Bankamızla yeni çalışmaya başlamış kişiler için geçerlidir.
  • Kredide 3 aya kadar erteleme imkanı bulunmaktadır. 
  • Ertelenen kredilerin ödeme planlarında ilk taksit olarak görünen kalem erteleme faizinden oluşmaktadır. Erteleme faizini içeren taksit talep edilen vadeye ek olarak eklenmekte olup bu taksit ile birlikte toplam vade 36 ayı aşamaz.
  • İhtiyaç Kredinizin tahsis ücreti kredi tutarının binde 5'idir. 
  • Faiz ve vade oranları müşteri özelinde findeks kredi notuna göre değişiklik gösterebilir. 
  • TEB onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir. 

  Hemen başvurmak için tıklayınız.

  Findeks notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

  Örnek Ödeme Tablosu:

  Kredi Türü
  Kredi TutarıKredi VadesiFaiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)Sigorta

  Efektif Yıllık Faiz Oranı/Yıllık Maliyet Oranı 

  TEB'de Hoş Geldin Faizli Kredi  10.000 TL 24 %1,91 546,36 TL 52,50 TL 433,57 TL %31,9794

  *İşbu tablolar eşit taksitli kredi tutarları için 1879 Findeks notu baz alınıp (Findeks notuna göre değişen faiz oranlarıyla) örnek olarak oluşturulmuştur. Vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir. Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde maksimum kullandırım vadesi 36 ay, 50.000 TL üzeri kredilerde maksimum kullandırım vadesi 24 aydır.  Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranına / Yıllık Maliyet Oranına  tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar alınmaktadır. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz. 

  Sayfa içeriğini puanla