Kimliğim Güvende Sigortası

Kendinizi kimlik hırsızlığına karşı korumak için ‘Kimliğim Güvende Sigortası’ ile tanışın!

Kimlik Hırsızlığı yabancı birilerinin bilginiz dışında, kimlik bilgilerinizle, sizin yerinize geçerek senet imzalaması, şirket kurması, banka kredisi kullanması, internette işlem yapması ya da adli bir suça karışmasıyla başınıza gelebilecek her türlü olay ve durumdur. Bu durumda kişi kendini kandırılmış hissetmesinin yanı sıra, maddi ve manevi boyutu çok yüksek zararlara uğrayabilir, itibar kaybedebilir ve hatta suçsuzluğunun ispat edilememesi durumunda hapis cezası alabilir.

Kimlik hırsızlığı süreci, doğru yönetilememesi durumunda başınıza geri dönüşü neredeyse imkânsız sorunlar açabilir.

Kimlik hırsızlığı vakalarının tüm dünyada alarm verecek oranlara varması ile kişisel bilgilerimizin korunması belki de hiç olmadığı kadar önem kazanmaya başladı!

Bu yüzden "Kimliğim Güvende" ile tanışmanızı öneriyoruz. Çünkü "Kimliğim Güvende", kimliğiniz ile ilgili her türlü konuda size destek olan, yol gösteren ve başınıza gelebilecek bir olayda maddi güvenceler sunarak uzman danışmanlar ve avukatlarla süreci, sizin için en sıkıntısız ve hızlı çözülmesini sağlayacak şekilde yöneten benzersiz bir üründür.

Hemen şimdi kimliğinizi koruma altına alın.

Günümüzde kimlik hırsızları, tedbirini almayan kişilerin bilgilerini çalmak konusunda gittikçe uzman hale gelmiştir. Kimlik Hırsızlığının sonuçları çok farklı ve ağır olabilir.

Finansal kayıplar – Hırsızlar, yapmadığınız alışverişler yüzünden sizi büyük borçlara sokabilir.

Kredibilite ve itibar kaybı – Kredibiliteniz etkilendiği takdirde banka hesabı açarken, kredi veya kredi kartı başvurusunda bulunurken problem yaşayabilir, itibar kaybınız ile ise hiç beklemediğiniz zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Zaman kaybı ve mücadele – Kimlik hırsızlığı sonucu oluşabilecek sorunlardan kurtulmak sandığınızdan da zor olabilir.

"Kimliğim Güvende" ile kimlik hırsızlığına karşı her türlü korumaya sahip olur, en kötü durumlarda bile mağdur olmazsınız.

 

* TEB A.Ş., Zurich Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesi olup; Kimliğim Güvende Sigortası Zurich Sigorta A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır. 

Kimlik hırsızlarının gittikçe ısrarlı hale gelmesi ve teknolojik gelişmelerden faydalanmaları günümüzde kimlik korumasını çok daha önemli hale getirmiştir. "Kimliğim Güvende" ye sahip olduğunuzda birçok hizmetten yararlanmanın yanı sıra her an korunduğunuzu bilmenin rahatlığını da yaşarsınız.

1. Kimlik destek hattı

Kimlik Hırsızlığı açısından olası riskleriniz neler, bu riskleri nasıl azaltabilirsiniz ve kendinizi nasıl koruyabilirsiniz gibi kimliğiniz ile ilgili başınıza gelebilecek her türlü konuda 444 0 665 numaralı Zurich Sigorta Çağrı Merkezini arayarak, Uzman Müşteri Temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir kimliğinizi kaybetmenizin ardından yenisini nasıl, hangi belgelerle ve hangi aşamaları izleyerek edinebileceğinizi de Zurich Sigorta Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz. Kayıp kimlikleriniz için müşteri temsilcilerimiz sizin yerinize gazete ilanı verilmesini organize eder ve ilanın yayınlandığı gazetenin bir örneğini saklamanız için sizinle paylaşır.

"Kimliğim Güvende" ye bilgilerinizi kaydettirirken aynı zamanda düzenli olarak kimlik sahteciliğiyle ilgili gelişmeleri içeren e-bültenlere ulaşabilecek, yeni tehdit ve çözüm yollarından günü gününe haberdar olabileceksiniz.

2. Tespit Edici ve Önleyici Koruma Paketi

 WebRadar

"Kimliğim Güvende" nin tespit edici özelliği sayesinde, sizin için önemli olan tüm kişisel bilgileriniz internetin güvensiz dünyasında taranır ve en ufak bir risk görüldüğünde size haber verilir.

İnternet sitelerine her girişiniz ve çevrimiçi gerçekleştirdiğiniz tüm işlemler sizin hakkınızda daha fazla kişisel bilgi toplanması demektir. Web Radar uygulaması İnternet güvenlik uzmanı Garlik tarafından sunulmakta ve internetteki kişisel ve finansal bilgilerinizi sürekli korumaktadır. Bu sayede bilgilerinizin bulunduğu güvenli olmayan internet sitelerini ve ortak veri tabanlarını size gösterecek ve ne kadar risk altında olduğunuzu söyleyeceğiz.

 PC koruma

Ayrıca kimliğinizin bir kısmını sakladığınız bilgisayarınızda artık güvence altında!

İnterneti, online alış veriş ve bankacılık gibi herhangi bir iş için gönül rahatlığıyla ve kesintisiz kullanmanızı sağlayan bir güvenlik paketidir. Sizi virüsler, korsanlar, online sahtecilik, kimlik hırsızlığı ve bilinen, bilinmeyen tüm tehditlerden korur. Ayrıca, gelen kutunuzu spamdan korur ve tümüyle yeni Panda Güvenli Tarayıcı ile kişisel bilgilerinizi tehlikeye atmadan ve güvenli bir şekilde İnternette dolaşmanızı sağlar. Ebeveyn Denetimi ile, çocuklarınız İnternette güvenle dolaşabilirler.

3. Size Özel Kimlik Sahtekarlığı Uzmanı

Kimlik hırsızlığı mağduru olduğunuzu fark ettiniz. Tek yapmanız gereken 444 0 665 numaralı Zurich Sigorta Çağrı Merkezini arayarak Uzman Müşteri Temsilcimize durumunuzu bildirmeniz! Kimlik Sahtekârlığı Uzmanımız sizinle bağlantıya geçerek sorununuzun giderilebilmesi, isminizin temize çıkarılabilmesi sürecinde size danışmanlık verecek, durumunuza özel aksiyon planları hazırlayacak ve ilgili kurumlarla sizin adınıza görüşmeler yaparak sürecin lehinize çözümlenmesini sağlayacaktır. Böylece mağduriyetiniz süresince yalnız olmayacak, telaş ve panik içinde en doğru adımları keşfetmekle zaman kaybetmemiş olacaksınız.

4. Finansal Destek

Kimlik Hırsızlığı konusu sadece adli riskler ve itibar kaybı ihtimalleri barındırmaz. Bu gibi durumlarda maddi açıdan da çeşitli riskler ve kayıplar yaşayabilir, harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

"Kimliğim Güvende" çerçevesinde, Kimlik Hırsızlığına maruz kalmanız durumunda ihtiyaç duyabileceğiniz hukuki masraflar, gelir kaybı teminatı, zorunlu seyahat masrafları ve iletişim masraflarınız için 20.000 TL’ye kadar sigorta güvencesine sahip olacaksınız.

Ayrıca, 1.000 TL’ye kadar kimlik yenileme ve yine 5.000 TL’ ye kadar şifre hırsızlığı* teminatından yararlanabileceksiniz.

* Poliçe kapsamındaki 20.000 TL'lik kimlik hırsızlığı teminatlarından faydalanıyorsanız bu teminattan faydalanamazsınız.

  • Kimlik Hırsızlığı / Sahtekarlığı Harcamaları Teminatı
  • Kayıp/ Çalıntı Kimlik Teminatı 
  • Kişisel Şifre Çalıntı (PIN) Teminatı
  • Gelir Kaybı Teminatı
  • Seyahat Masrafları Teminatı
  • İletişim Masrafları Teminatı
  • Ferdi Kaza
  • Vefat
  • Sürekli Sakatlık
Sayfa içeriğini puanla