İhtiyaç Kredisi

Size özel çözümler sunan TEB ihtiyaç kredilerimiz ile tüm nakit ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Size özel çözümler sunan TEB ihtiyaç kredilerimiz ile tüm nakit ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Gerekli belgeleriniz ile şubelerimize uğrayarak kredinizi 24 saat içinde kullanabilir, TEB'in avantajlar dünyasından yararlanabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredisinin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır.

TEB İhtiyaç Kredinizi 60 aya varan uzun vade avantajları ile kullanabilir ve taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

Başvurularınızı 'Hemen Başvur' butonundan veya CEPTETEB Mobil Uygulaması, CEPTETEB İnternet Şubesi, TEB Telefon Şubesi ve TEB Şubeleri'nden yapabilirsiniz.

Başvurunuzun durumunu “Başvuru Nerede” alanından takip edebilirsiniz.

Hesaplama aracında ve örnek ödeme planında Findeks risk notuna göre alınabilecek en düşük faiz oranı gösterilmiştir. Findeks notunu öğrenmek için tıklayınız.


Kredi Özellikleri:

 • Standart ihtiyaç kredisi ürünüdür
 • 03 – 60 ay arası vadelerde geçerlidir.
 • 3 ay erteleme özelliğine sahiptir.
 • Findeks notuna göre değişen faiz oranları bulunmaktadır.

En yakın TEB Şubelerimiz için tıklayınız.


Findeks Notu

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Aylık Akdi Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

Kredi Tahsis Ücreti  (BSMV dahil)

Sigorta

Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 

1.850

10.000 TL

60

%1,25

253,93 TL

52,50 TL

778,90 TL

%19,8521
1.450 10.000 TL

60

%1,35 261,83 TL 52,50 TL 793,12 TL %21,5672
1.115 10.000 TL 60 %1,60 282,13 TL 52,50 TL 829,29 TL %25,9553

İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için (Findeks notuna ve vadeye göre değişen faiz oranlarıyla) örnek olarak oluşturulmuştur. Diğer vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir.Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB Şubelerine başvurabilirsiniz.

 • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
 • Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu
 • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi

* Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.
** Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.
*** İhtiyaç Kredilerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi'ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Size özel kredi kampanyalarımız;

 • TEB’den hoşgeldin faizli kredi! Siz de TEB müşterisi olun, %1,18'den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredinizi hemen alın. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • TEB'de bedelli askerlik kredisi fırsatı! Sizde bedelli askerlik için ihtiyaç duyduğunuz krediyi TEB’den alın, ödemelerine 3 ay sonra rahat rahat başlayın. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • TEB’den kaçırılmayacak fırsat! %1,18'den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç krediniz TEB'de! Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • TEB'den Tüp Bebek Kredisi! Tüp Bebek tedavisi için ihtiyaç duyduğunuz krediyi %1,18’den başlayan faiz oranlarıyla TEB’den alın, hayallerinizi ertelemeden yaşayın. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • TEB'den Estetik Kredisi! Siz de estetik operasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz krediyi %1,18’den başlayan faiz oranlarıyla TEB’den alın, hayallerinizi ertelemeden yaşayın. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Sayfa içeriğini puanla