Havale/EFT

TEB'deki hesaplar arasında havale ve Türkiye'deki diğer banka hesaplarına EFT ile para transferlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

CEPTETEB’teki hesaplarınız arasında havale ve Türkiye'de yer alan herhangi bir banka hesabına EFT (Elektronik Fon Transferi) işlemlerinizi; CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi ve TEB Şubeleri’nden kolayca ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Havale ve EFT ile para transferinizi, CEPTETEB İnternet Şubesi’nde vadesiz hesabınızdan veya kredi kartınızdan anında gerçekleştirebileceğiniz gibi dilerseniz ileri tarihli veya düzenli transfer talimatı da verebilirsiniz. Havale işlemleri 7 gün 24 saat, EFT işlemleri CEPTETEB İnternet Şubesi’nden hafta içi 09:00-17:15 saatleri arasında gerçekleştirilebilmektedir.*

Alıcıya ait IBAN’ı biliyorsanız, başka herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan havale işleminizi, Alıcı Adı-Soyadı bilgisiyle birlikte de EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

* CEPTETEB İnternet Şubesi’nden 16:00 ve sonrasında gerçekleştirilen EFT işlemleri için mevcut EFT ücretlerine ilave olarak geç EFT komisyonu alınmaktadır. 

Sayfa içeriğini puanla