Fatura Ödemeleri

TEB'in otomatik ve düzenli ödeme hizmetleri hayatınızı kolaylaştırır

TEB'de Faturalarınız Ödenir! 

TEB'in otomatik ve düzenli ödeme hizmetleri kolaylaştırır.

Tek bir talimat ile faturalarınızın, taksitlerinizin, aidat ya da kiranızın son ödeme tarihinde ödenmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik ödeme tarihi gelene kadar paranızı hesabınızda istediğiniz şekilde işletebilirsiniz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için CEPTETEB İnternet Şubesi, 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi, ATM ya da herhangi bir TEB Şubesinden bir talimat vermeniz yeterli. Üstelik otomatik ödemenizde banka kaynaklı bir hata olursa, gecikme faizini TEB öder.

 

 


Avea, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, TEB Cetelem, Advantage, Digiturk, Koç Finans, İski, Aydın Su, Aski, Buski, Eski, İzsu, Kaski, İgdaş, Bursa Botaş, Eskişehir Botaş, İzmit İzgaz, Kayseri Doğalgaz, Afyon elektrik, Başkent Elektrik, Sakarya Elektrik, Samsun Yeşilırmak Elektrik, Kayseri Elektrik, Ayedaş, Medaş, Boğaziçi Elektrik, Kara Elmas Elektrik, Gediz Elektrik, Tedaş, Zurich Sigorta.

Kaynak Hesabınız Varsa:

Kaynak Hesabınız ya da Fatura Kaynak Hesabınız varsa; hesabınızda nakit para olmasa da TEB Kaynak Hesap ile faturalarınız ödenir.

Kaynak Hesap hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fatura Kaynak Hesabınız Varsa:

Sadece otomatik fatura ödemeleri için kullanabileceğiniz 100 TL limitli Fatura Kaynak Hesap açtırarak, telefon, su, elektrik ve Digiturk faturalarınızın hesabınızda para olmasa bile son ödeme tarihinde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Fatura Kaynak Hesap hakkında bilgi almak için tıklayınız

Sayfa içeriğini puanla