FAST Kolay Para Transferi

FAST ile Para Transferlerini CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan yapabilirsin!

FAST kullanabilmek için yapman gereken CEPTETEB Mobil Uygulaması’nın güncel versiyonunu yükleyerek Para Transferleri / FAST 7/24 Anlık Transfer menüsü üzerinden işlemini gerçekleştirmek. Üstelik CEPTETEB Hesaplarından yapacağın FAST işlemleri CEPTETEB ayrıcalığıyla her zaman ÜCRETSİZ!

FAST Nedir?

FAST ( Fonların Anlık ve Sürekli Transferi)

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın yeni bir ödeme sistemi olarak geliştirdiği FAST ile müşterilerimiz farklı bankalardaki hesaplara saniyeler içerisinde 7 gün 24 saat TL para transferi gerçekleştirebilecek.

FAST sisteminin üst limiti olan 2.000 TL’ye 4 Ağustos itibarıyla geçildi. Artık müşterilerimiz 2.000 TL’ye kadar ödemelerini FAST sisteminden yapabilmektedir.

FAST işlemleri için hangi bilgiler gerekli?

Tanımlanan ilgili Kolay Adresler veya IBAN ve Alıcı Adı bilgisi ile FAST işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

FAST sistemi hangi saatlerde hizmet vermektedir?

FAST sistemi 7x24 çalışmaktadır.

FAST işlemleri için hangi masraflar uygulanacak?

FAST işlemleri karşılığında alınabilecek ücret, TCMB’nin EFT için belirlediği azami ücret sınırlamalarına tabidir. EFT mesai saati başlangıcından, Geç EFT saatine kadar = EFT ücretleri; Geç EFT saatinden itibaren başlayarak EFT mesai saati dışında = Geç EFT ( EFT için belirtilen azami ücretlerin yüzde elli artırımlı) ücretleri uygulanır. CEPTETEB Hesaplarından yapılan FAST işlemleri, CEPTETEB’lilere ücretsizdir.

Soru ve sorunlar için nasıl destek alabilirim?

Tüm soru ve sorunlarınız için 0850 200 0 666 numaralı Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Sayfa içeriğini puanla