Spotify, Google Play ve App Store'da %50 İndirim

Dijital Platform Üyeliklerinde %50 İndirim
  Paylaş
  CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi!

  CEPTETEBliysen, bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yapabildiğin gibi oyun, müzik, dizi ve film harcamalarını da %50 indirimli yaparsın.

  App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV ve Digiturk Play üzerinden CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın alışverişlerde %50 indirim kazanırsın.

  Tek yapman gereken CEPTETEB Kredi Kartı'na başvurmak.

  Kampanya Detayları:

  • Kampanyamız 17.02.2017 ile 17.02.2018 tarihleri arasında App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV ve Digiturk Play üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir.
  • Operatörler üzerinden faturalandırılan fizy üyeliklerinde yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya App Store ve Google Play üzerinden fizy uygulamasına CEPTETEB Kredi Kartı tanımlanarak yapılan işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 15 TL, yıllık olarak en fazla 75 TL kazanabilir.
  • CEPTETEB Kredi Kartı ile kampanya kapsamında yaptığın harcama dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı'na %50 indirim iadeni gerçekleştiririz.
  • Kampanyamıza sanal kartlar dahildir. CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir.
  • Kendi adına hem ek kart hem ana kart sahibi isen yine toplamda en fazla aylık 15 TL, yıllık ise 75 TL indirim kazanabilirsin.
  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsin.
  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  CEPTETEB'lilere özel diğer kampanyalarımızdan da faydanlanmak için tıklayınız.

  Sayfa içeriğini puanla