TEB'den Borç Transferi!

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  TEB’den kaçırılmayacak fırsat , %1,18'den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç krediniz TEB'de!

  Tüm kredi borçlarınızı TEB’e transfer edin, 60 aya varan vade ve %1,18’den başlayan faiz oranlarıyla kredinizi hemen alın. 

  Sizleri en yakın TEB şubemize bekliyoruz.

  Henüz TEB Müşterisi değilseniz siz de TEB müşterisi olun, %1,18'den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredinizi hemen alın.

  Findeks notunu öğrenmek için tıklayınız.

  Örnek ödeme tablosu:

  Kredi Türü

  Findeks Notu

  Kredi Tutarı

  Kredi Vadesi (Ay)

  Aylık Akdi Faiz Oranı

  Aylık Taksit Tutarı

  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)

  Sigorta

  Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 
  Hoşgeldin Faizli Kredi 1.850 10.000 TL 60 1,18% 248,48 TL 52,50 TL 769,04 TL 18,6644%

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için (Findeks notuna ve vadeye göre değişen faiz oranlarıyla) örnek olarak oluşturulmuştur. Diğer vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir.Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi

  * Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

  ** Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

  *** İhtiyaç Kredilerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi'ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla