Altın Günleri

Altın Günleri
  Paylaş

  Yastıkaltı Birikimlerinizin Bereketi Bol Olsun!

  Çeyrek altından, cumhuriyet altınına, küpeden kolyeye, yüzükten bileziğe tüm fiziki altınlarınızı Altın Günleri düzenlenen şubelere getirerek, bankamız anlaşmalı kuyumcusu Nadir MetalRafinerisi  aracılığı ile belirlenen değerini 24 ayar saf altın bazında altın hesabına gram olarak yatırabilirsiniz.

  Böylelikle altınlarınızı, altın hesabı ile güvenle değerlendirebilir, çalınma, kaybolma riski olmadan dilerseniz vadeli altın hesabı açarak faiz getirisi de sağlayabilirsiniz.

  TEB Altın Günlerinde bankamız anlaşmalı kuyumcusu Nadir Metal Rafinerisi eksperlerinin belirlediği  has altın değerinin hesaba yatırılabilmesi için bilgi formu tamamlanmış olmalı ve TEB Banka Kartı ile TEB Altın Hesabı bulunması gerekmektedir. 

  Altın günleri kapsamında önceden ilan edilen şubelerimizde veya Anlaşmalı Kuyumcularımızda fiziki altın getirerek işlem yapan müşterilerimizin, en az 100 gram bakiye ile 1 ay vadede açılacak vadeli altın hesaplarına %1’e, 3 ay vadede açılacak vadeli altın hesaplarına %1,15’e, 1 yıl vadede açılacak vadeli altın hesaplarına %1,25’e varan brüt faiz uygulanacaktır. Müşteriye uygulanacak net faiz oranı değişkenlik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için şubeniz ile görüşebilirsiniz.

  11.11.2019 - 18.12.2019 tarihleri arasında şubelerimizde gerçekleşecek TEB Altın Günleri Listesine buradan ulaşabilirsiniz.

   


  Sayfa içeriğini puanla