Noter

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 8 

Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi ve Kredili Mevduat Hesabı

Mayıs ayı boyunca kefilsiz teminatsız 100 bin TL'ye kadar yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve yüksek limitli Kredili Mevduat Hesabı

İhtiyaç Kredisi - Örnek Ödeme Tablosu

Kredi TutarıKredi Vadesi(Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Yıllık Faiz Oranı/ Yıllık Maliyet Oranı
50.000 TL 48 %1,20 1.450.01 TL 262.50 TL
1.050,00 TL %19,0618

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimleri günlük değerlendirebilme imkanı sunan ve EFT/havale ücreti ödemediğiniz "Marifetli Hesap" ve "Fırsat Hesap” ile hesabınıza dilediğiniz zaman* para yatırabilir, farklı yatırım ürünleri almak istediğinizde para çekerek, piyasadaki yatırım fırsatlarını yakalayabilirsiniz. 

İşyerim Güvende Sigortası

TEB'in sizin için hazırladığı TEB İşyerim Güvende Sigortası ile tanışarak, çok uygun koşullarda iş yerinizi olası risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

TEB Platinum Kart

Ücretsiz motovale, ücretsiz kuru temizleme, ücretsiz lounge hizmetleri bulunan, Restoran harcamalarına da %10 ekstra bonus gibi birçok ayrıcalığa sahip TEB Platinum Kart için tıklayınız.

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

Size Özel Günlük Piyasa Bülteni

TEB’in uzman kadrosu tarafından hazırlanan Günlük Piyasa Bülteni ile piyasaları daha yakından takip edebilir, yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Güncel piyasa yorumları için tıklayın.

  • Şubelerde Öncelik Sizin

  • ATM’lerde Size Özel Nakit Çekim Limiti

TEB ATM’lerinden yüksek limitli nakit çekim (2.000 TL) ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Şubelerde Öncelik Sizin

Şubelerimizde işlem yaparken her zaman önceliklisiniz, Yıldız müşterimiz iseniz şubede sıra beklemeden işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde hemen yaptırabilirsiniz.

ATM’lerde Size Özel Nakit Çekim Limiti

TEB ATM’lerinden yüksek limitli nakit çekim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 8