Kredi Avantajları

Kredi Avantajları
  Paylaş

  Değerli Avukatlarımız,

  Sizler bankamız için değerlisiniz. Siz bize en iyi hizmeti sunarken, biz de TEB olarak size ayrıcalıklı ve özel bir hizmet sunmak istiyoruz. Bu kapsamda size özel kredi teklifimizi kapsayan örnek ödeme tablosunu aşağıda bulabilirsiniz. 

   

  Örnek Ödeme Tablosu:

  Kredi TutarıKredi VadesiFaiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Aylık Maliyet OranıEfektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 
  20.000 TL 36 %1,25 723,05 TL 105 TL 245,95 TL %1,53 % 20,0102

  *İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına kredi tahsis ücreti  ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Tahsis ücreti kredi tutarının binde beşi olarak uygulanacaktır. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla