Nerede TEB

Nerede TEB
  Paylaş
  TEB'den Türkiye'de Bir İlk Daha!

  TEB, Turkcell’in kısa mesajla bulunduğunuz yeri size bildiren “Neredeyim” hizmetini kullanan ilk banka oldu!
  Mobil bankacılık alanında sunduğu ürün ve hizmetlerle bankacılığı pratik hale dönüştüren TEB'in  şube ve ATM’lerinin yerini bulmak, Turkcell’in “Neredeyim” servisi ile artık çok kolay. NEREDE TEB yazıp Turkcell 7777'ye kısa mesaj atanların en yakın TEB şube ve ATM’lerinin bilgisi kısa mesajla cep telefonlarına geliyor.

  Kısa mesaj alabilen tüm telefonların desteklediği bu hizmette Turkcell abonesinin konumu, sinyal aldığı baz istasyonlarına göre tespit ediliyor. Turkcell'in “Neredeyim” hizmeti kullanılarak geliştirilen "Nerede TEB" ile TEB şube veya ATM’sini arayanlar, bulundukları adresi belirtmeden, kendilerine en yakın şube ve ATM’lerin listesine kısa mesajla ulaşabiliyor. Gelen kısa mesajda TEB şube ve ATM’sinin adresi, telefonu ve yaklaşık mesafesi yer alıyor. 

  Servis kullanım ücreti KDV ve ÖİV dahil 1,2 TL'dir. Abonelerin Turkcell TL'si olmadığı durumda da mesaj içeriği gönderilmektedir.


  1- Nerede TEB hizmetinden kimler faydalanabilir? 

  Tüm Turkcell kullanıcıları bu hizmetten faydalanabilir.

  2- Mesajı hangi numaraya göndermem gerekiyor? 

  Turkcell 7777 veya Turkcell 2222’ye SMS göndererek size en yakın TEB Şube ve ATM’lerinin bilgisine ulaşabilirsiniz. Her iki kısa numara da uygulamayı desteklemektedir.

  3- Mesaja tam olarak ne yazmalıyım? 

  NEREDE TEB veya Neredeyim TEB yazıp Turkcell 7777’ye SMS gönderebilirsiniz. Uygulama büyük-küçük harfe duyarlı değildir.

  4- Mesaj gönderdiğimde cep telefonuma hangi bilgiler geliyor? 

  Bulunduğunuz bölge bilgisi ile size en yakın 3 TEB Şube/ATM’sinin adı, yaklaşık uzaklığı ve adres bilgisi ulaşıyor.

  5- Nerede TEB hizmeti nasıl ücretlendiriliyor? 

  Servis kullanım ücreti KDV ve ÖİV dahil 1,2 TL'dir. Abonelerin Turkcell TL'si olmadığı durumda da mesaj içeriği gönderilmektedir. Bunun dışında ek bir ücret alınmamaktadır.

  6- Nerede TEB hizmetini hangi telefonlar destekliyor? 

  SMS alabilen tüm telefon modelleri tarafından desteklenmektedir.

  Sayfa içeriğini puanla