Profesyoneller TEB'de Ayrıcalıklılar!

  Paylaş

  Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) mensuplarına özel kredi faiz oranı ile SMMMO mensupları kişisel ihtiyaçları için uygun oranlarla 3 ay ötelemeli kredi kullanabilir, ihtiyaçlarını anında karşılamanın rahatlığını yaşar.

  SMMMO mensupları Marifetli Hesap ile diledikleri zaman para yatırabilir ve çekebilirler. Ayrıca EFT/havale işlemlerinde ücret ödemezler  ve para birimleri arasında dönüşüm yaparak kur hareketlerinden yararlanabilir.

  SMMMO mensupları TEB’de Yıldız müşterisi oldukları takdirde, TEB Yıldız Priority Card ile seyahatte, özel transfer ve araç kiralamada, kuru temizlemede, sinema ve tiyatro biletlerinde sunulan ayrıcalıklardan faydalanalabilir. 

  SMMMO mensupları olarak size özel kredi oranlarını öğrenmek ya da mevduat ve yatırım ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya kredi kartı başvurusunda bulunmak için TEB Kırklareli Şubemizden Burcu Ertürk’ü  arayabilirsiniz.

  Tel: 0850-204-69-27

  Email: burcutugba.erturk@teb.com.tr

   

  * Türk Ekonomi Bankası A.Ş. broşürde belirtilen ürün özelliklerini/kampanyaları, hizmet içeriklerini, koşullarını, ve hizmet kapsamını haber vermeksizin değiştirme / durdurma hakkını saklı tutar. TEB Yıldız Priority Card, TEB Yıldız Bankacılık müşterisi olunması halinde verilebilir.

   


  Sayfa içeriğini puanla