Toplu Ödemeler

Toplu Ödemeler
  Paylaş

  Maaş Ödemeleri

  Maaş ödemelerinizi bankamız aracılığı ile yaparak sağlayacağınız avantajlar:

  • Maaş ödemelerinin yarattığı iş yükünü ve zaman kaybını ortadan kaldırır.
  • Maaş ödemesi sırasında oluşabilecek riskleri (yanlış ödeme yapma vb.) ortadan kadırır.
  • Personel maaşlarının ödenmesinde gizlilik sağlanır.
  • Resmi tatillere ve mesai saatlerine bağlı kalmadan, personel maaşları ödenebilir.
  • Firmanın muhasebe yükü azalır.

  Çek Karnesi

  Şirketinizin, vadeli alımlarında kullanabileceği, bir Nakit Yönetimi Hizmetidir. Vadeli alım yapan ve ödemelerini senet veya havale dışında başka bir bankacılık enstrümanı ile yapmak isteyen tüm şirketler bu üründen faydalanabilir.

  Çek Karnesi Ürün Bilgilendirme Formu için tıklayın.

  Çek ve Senet Ürün Bilgilendirme Formu için tıklayın.

  Sürekli Çek Basım Programı

  Manuel olarak çek yazma işlemine son veren, şirketlerin çeklerini bilgisayar yardımı ile hızlı ve düzenli bir şekilde yazmasını sağlayan bir Nakit Yönetimi hizmetidir.

   

  Vergi – SSK Prim Tahsilatları

  • Vergi ödemeleri ve tüm SSK prim ödemeleri için tahakkuk fişlerinin şubemize fasklanması ile gerçekleştirilebilmektedir.
  • Vergi ödemeleri, ödeme tarihine TEB çeki keserek de yapılabilmektedir.
  • SSK ödemeleri için vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile tahakkuk ettirilen SSK borçları, TEB’den otomatik olarak ödenebilmektedir.
  • SSK ödemeleri  Kurumsal/ Ticari İnternet Bankacılığı aracılığıyla da online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

  Gümrük Vergisi Ödemeleri

  Şirketlerin gümrük vergisi ödemeleri, TEB’e verilecek bir talimat ile ya da  Kurumsal/ Ticari İnternet Bankacılığı aracılığıyla  şirket hesabından yapılabilmektedir. Ödemenin yapıldığını gösteren ve gümrüklerde geçerli olan “gümrük vergi alındı makbuzu” Kurumsal/ Ticari İnternet Bankacılığı aracılığıyla yazdırılabilmektedir. Makbuzun, gümrükçüye en en yakın TEB şubesinden alınması da mümkündür.

  Kurum Fatura Ödemeleri

  Şirketiniz ve çalışanlarının elektrik, doğalgaz, su, telefon ve diğer kurum fatura ödemeleri otomatik ödeme, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve veznelerimizden gerçekleştirilebilmektedir. Ödeme yapabileceğiniz kurum listesi içintıklayınız.

  Düzenli Ödemeler

  Şirketinizin, tarih ve miktarları önceden belli olan ödemelerini, istediğiniz tarihte otomatik olarak yapmasına imkân veren bir Nakit Yönetimi Hizmetidir.

  Petrol Ofisi AutoMatic Ödemeleri

  Petrol Ofisi ile Bankamız arasındaki anlaşma çerçevesinde Bankamızla çalışan firmalar, araçlarına Türkiye’nin yaygın istasyon ağına ve online teknolojiye sahip AutoMatic servisi verilen binlerce PO istasyonlarından para ödemeden akaryakıt alabilmektedir. 

  Sistem, Petrol Ofisi ile Müşterimiz arasında oluşturulacak Doğrudan Borçlandırma Sistemi ( DBS) üzerinde çalışmaktadır. Araç filosu sahibi müşterilerimiz PO AutoMatic ödemelerini Bankamızın tahsis edeceği ve sadece bu ödemeler için kullanılabilecek kredi limit dahilinde gerçekleştirmektedir.

  Sayfa içeriğini puanla