Kategori Listesi

KOBİ Ürün Avantajları

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  KOBİ’lere yönelik ürün avantajlarımız ile KOBİ müşterilerimiz aylık bankacılık işlemlerini TEB ayrıcalıkları ile yönetiyor.

  TEB KOBİ Ürün Avantajları İçerikleri Nelerdir?


  Avantajlar

  POS /ÖKC Ücreti Tahsil Çek 25'lik / 10'luk Çek Karnesi Dijitalden EFT/Havale
  KOBİ Dört Dörtlük POS / ÖKC
  Alınmaz / aylık - 25'lik / 1 adet aylık Ayda 25 EFT & 25 Havale Ücretsiz
  KOBİ Dört Dörtlük Çek
  - Ayda 25 Tahsil Çek Ücretsiz 25'lik / 1 adet aylık Ayda 25 EFT & 25 Havale Ücretsiz
  Kobi Pratik
  - - 10'luk / 1 adet aylık Ayda 25 EFT & 25 Havale Ücretsiz

  TEB KOBİ Ürün Avantajlarından Nasıl Yararlanabilirim?

  Müşterilerimizin KOBİ ürün avantajlarından yararlanmaları için aylık dönemlerde koşulların tamamını sağlamış olmaları gerekmektedir. Koşullarını sağlayan müşterilerin avantaj tanımlamaları her ayın 28’inde yenilenmektedir.


  Koşullar
  Avantaj Adı
  POS Aktif (50.001 TL ve üzeri ciro / aylık) Tahsil Çek Sahip (Son yılda en az bir bordro girişi yapılmış) BC Aktif / Kart Basılmış Patron Kart Aktif /Basılmış Dijital Aktif (Kurumsal İnternet / CEPTETEB İŞTE aktif) Otomatik Ödeme Sahip / en az 2 Fatura tanımlı
  KOBİ Dört Dörtlük POS / ÖKC
  x - x - x x
  KOBİ Dört Dörtlük Çek
  - x x - x x
  Kobi Pratik
  - - x x x

  TEB KOBİ Ürün Avantajları için Ücret Tarifesi Var mıdır?

  Hayır, ürün avantajlarımız ücretsiz olup müşterilerimiz koşulların devamlılığını sağladığı sürece avantajlardan yararlanabilmektedir.

  TEB KOBİ Ürün Avantajlarından Yararlanabileceğimi Nasıl Anlarım?

  Koşullarını sağlayan müşterilerimize Bankamız tarafından sms ve mailing gönderimi yapılır. Ayrıca şubeleriniz ile de iletişime geçerek, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  TEB KOBİ Ürün Avantajlarının Kullanımı için Bir Onay Vermem Gerekir mi?

  Hayır. Avantaj kullanımları için olumsuz bir görüşünüz bulunmuyorsa koşulları sağladığınız ay içerisinde avantajlar otomatik olarak tanımlanır. Avantaj kullanımları için mail, sms ya da çağrı merkezi aracılığı ile TEB’e herhangi bir onay vermeniz gerekmemektedir.

  Yenileme ve İptal Süreci Nasıl İşler?

  Koşullarını aylık olarak sağlayan müşterilerimizin avantajları, 30.06.2021 tarihine kadar her ay sonunda yenilenir. Avantajları kullanmaya hak kazanan müşterilerimiz koşulları sağlamadığı durumda, avantajları herhangi bir bildirime gerek olmaksızın otomatik olarak iptal olacak, standart tarifeler uygulanacaktır.

  Koşulları sağlamasına rağmen kendilerine tanımlanan avantajların iptalini isteyen müşterilerimizin ise şubeleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

  *TEB, avantaj içerikleri hakkında nihai karar verici olup KOBİ ürün avantajlarını sona erdirme ya da koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  *KOBİ Ürün Avantajları 30.06.2021 tarihinde sona erecektir.

  Sayfa içeriğini puanla