Kategori Listesi

CEPTETAMİR'den %15 İndirim

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  CEPTETAMİR'den %15 indirim kazanma fırsatı!

  Kampanya Detayları:

  • Kampanya 01.05.2020 ile 30.07.2020 tarihleri arasında CEPTETAMİR'den yapılacak işlem talepleri için geçerlidir. Kampanya dahilinde CEPTETAMİR'in vereceği servisler üzerinden %15 indirim kazanımı söz konusudur.
  • Kampanyaya CEPTETEB İŞTE Mobil Uygulaması'ndan kampanya kodu alarak katılabilirsiniz.
  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini CEPTETAMİR müşteri hizmetlerine iletebilirsin.
  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Kampanya İle İlgili Merak Ettikleriniz

  • Akıllı telefonlar ve tabletler için tamir ve koruma paket hizmetleri sunan CEPTETAMİR'den %15 İNDİRİM Kampanyası'ndan nasıl yararlanabilirim?

  CEPTETAMİR kampanyasından yararlanmak için CEPTETEB İŞTE Mobil Uygulaması'ndan alacağın tek kullanım indirim kodu yeterli. CEPTETEB İŞTE'yi hemen yükle.

  CEPTETEB İŞTE kullanıcılarının indirimden faydalanabilmesi için https://ceptetamir.com/ adresinden hizmet satın alımı esnasında indirim kodunu girmeleri gerekmektedir.

  • CEPTETAMİR kampanyası bana Ne Gibi Avantajlar Sağlayacaktır?

  Tüm CEPTETEB İŞTE kullanıcılarına, www.ceptetamir.com üzerinden alacakları hizmetler %15 indirimli sunulacaktır. Kampanya kapsamında indirimli hizmet alan CEPTETEB İŞTE kullanıcılarına indirime ilave olarak ekran koruyucu da ücretsiz olarak verilecektir.

  Kullanıcılara, www.ceptetamir.com üzerinden yaptıkları indirimli alışveriş malzemeleri veya CEPTETAMİR tarafından hediye edilecek ekran koruyucunun gönderimi CEPTETAMİR tarafından, anlaşmalı oldukları kargo şirketi ile yapılacaktır.

  Yerinde servis hizmeti İstanbul'daki iPhone kullanıcılarına özel (sadece ekran ve batarya değişiminde yerinde servis hizmeti vardır) yine %15 indirimli olup, ekran koruyucu da servis beraberinde CEPTETAMİR tarafından teslim edilecektir. %15 indirimli tamir masrafına ek olarak 90 TL yerinde servis hizmet bedeli bulunmaktadır. Bu bedel www.ceptetamir.com'da sipariş esnasında belirtilmektedir.

  • CEPTETAMİR Kampanyası'na katılmak için ödeme yapmadan önce SMS göndermem gerekiyor mu?

  Hayır, SMS veya mailing gibi iletişimlere gerek yoktur.

  Sayfa içeriğini puanla