Yurt Dışı Ayrıcalıklar

Yurt Dışı Ayrıcalıklar
  Paylaş


  Wyndham Garden Berlin Mitte

  4 yıldızlı Wyndham Garden Berlin Mitte Otel'de 2 gece kahvaltı dahil konaklama, Havalimanı - Otel - Havalimanı Transfer hizmetleri, kişi başı vergiler dahil 150 Euro'dan başlayan fiyatlarla sizi bekliyor.

   

  The State Hermitage Museum Official Hotel

  Floransalı İtalyan ahşap ustaları tarafından tasarlanmış çok özel bir atmosfere sahip bu otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama, Havalimanı – Otel – Havalimanı Transfer, kişi başı vergiler dahil 200 Euro'dan başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

   

  HOTEL 19

  Vizesiz Ukrayna'nın gözde şehirlerinden hem eğlence hem de lüks arayanların tercih ettiği Kharhov'un popüler oteli HOTEL 19'da, 2 gece kahvaltı dahil konaklama, Havalimanı – Otel – Havalimanı Transfer, kişi başı vergiler dahil 60 Euro'dan başlayan fiyatlarla sizi bekliyor.

   

  Travel Concierge Hizmetleri TEB adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) (ZUBİZU Concierge) firmaları tarafından sağlanmaktadır. TEB'in, Travel Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. TEB Travel Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0212) 401 07 01 numaralı hatta iletilebilir.

  Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.02.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, TEB'in belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  Sayfa içeriğini puanla