Yurt Dışı Ayrıcalıklar

Yurt Dışı Ayrıcalıklar
  Paylaş

  Barselona

  Barselona'da ünlü Diagonal Caddesi üstünde yer alan The Gates Hotel Diagonal'de çift kişilik odada gecelik 135 Euro'dan başlayan fiyatlarla konaklayın.

  Eğlence hayatı, güzelliğine hayran kalınacak daracık sokakları, sanat taşan yapıları ve eserleri ile Barselona, mutlaka gidilmesi gereken destinasyonların başında geliyor.

  Floransa

  Floransa'nın büyüleyici atmosferinde, Mh Florence Hotel & Spa'da çift kişilik odada gecelik 180 Euro'dan başlayan fiyatlarla tatil ayrıcalığı sizi bekliyor.

  Kuzey İtalya'nın sanat kokan şehrinde harika bir tatile ne dersiniz? Kuzey İtalya'da Toskana'nın başkenti olan Floransa, kültürü ve mimarisi ile dünyanın cazibe merkezleri arasında yer alıyor.

  Zagreb

  Zagreb şehir merkezinde yer alan 5 yıldızlı Esplanade Zagreb Hotel'de çift kişilik odada gecelik 190 Euro'dan başlayan fiyatlarla tatil keyfine davetlisiniz.

  19. yüzyıl mimarisi, kültürel ve tarihi özellikleriyle Zagreb'te harika bir tatil sizi bekliyor. Köprülerle süslenmiş Zagreb'de Balkanların coşkulu ruhunu sonuna kadar hissedeceksiniz.

  Travel Concierge Hizmetleri TEB adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) (ZUBİZU Concierge) firmaları tarafından sağlanmaktadır. TEB'in, Travel Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. TEB Travel Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0212) 401 07 01 numaralı hatta iletilebilir.

  Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.02.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, TEB'in belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  Sayfa içeriğini puanla