TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları

  Paylaş

   TEB KOBİ Akademileri çatısı altındaki TEB Tarım Buluşmaları, tarım üreticileri ve tarım işletmelerinin yerel sorunlarına daha fazla odaklanmak ve çözüme aracılık etmek yaklaşımıyla oluşturulmuş bir eğitim programıdır. TEB Tarım Buluşmaları, TEB KOBİ Akademi eğitimlerinin tarım  sektörünün ihtiyaçlarına odaklanan yaklaşımıyla, sektör çalışanlarının sektörel gelişimini amaçlamaktadır.

  TEB Tarım Buluşmaları’nda tarım işletmelerinin sorunlarının masaya yatırılmasının yanı sıra işletmelerin uzun dönem planlama ve gelişim haritalarının nasıl çıkarılmaları gerektiği konusunda bilgiler paylaşılmaktadır. Program kapsamında eğitimlerin düzenleneceği lokasyonlarda aktif,  bölgenin tarım sektörü dinamiklerine hakim Ziraat Odaları,  Kalkınma ajansları, tarımsal birlik ve örgütlenmelerle de ortak çalışmalar yürütülmekte, sorun tespitleri ve çözüm önerileri tarım sektörü ile ilgili tüm paydaşların ortak katkısı ile çıkarılmaktadır.

  TEB Tarım Buluşmaları eğitim programında tarımsal işletmeler ve üreticilerin gübreleme, ilaç, tohum, ekipman gibi konularda ihtiyaç duydukları teknik bilgilerin yanında tarımsal işletmelerin yönetimi ve büyümesi gibi konularda da bilgi verilmektedir.

  TEB Tarım Buluşmaları’na katılmak ve daha detaylı bilgi almak için TEB Şubeleri’ne başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla