Avukat

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 7 

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Risk anlayışınıza uygun mevduat ürünleri, özel yatırım fonları ve sigorta ürünleri ile birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca; “Fırsat Hesap” ile birikimleriniz günlük vadeli mevduatta değerlenirken, hesabınıza dilediğiniz zaman* para yatırabilir, farklı yatırım ürünleri almak istediğinizde Fırsat Hesabınız'dan para çekerek, piyasadaki yatırım fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Size Özel Günlük Piyasa Bülteni

TEB’in uzman kadrosu tarafından hazırlanan Günlük Piyasa Bülteni ile piyasaları daha yakından takip edebilir, yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Güncel piyasa yorumları için tıklayın.

  • Şubelerde Öncelik Sizin

  • ATM’lerde Size Özel Nakit Çekim Limiti

TEB ATM’lerinden yüksek limitli nakit çekim (2.000 TL) ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Şubelerde Öncelik Sizin

Şubelerimizde işlem yaparken her zaman önceliklisiniz, Yıldız müşterimiz iseniz şubede sıra beklemeden işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde hemen yaptırabilirsiniz.

ATM’lerde Size Özel Nakit Çekim Limiti

TEB ATM’lerinden yüksek limitli nakit çekim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Size Özel Kredi Avantajları

Size özel kredi fiyatlamaları ile kişisel ihtiyaçlarınız için uygun oranlarla kredi kullanabilir, ihtiyaçlarınızı anında karşılamanın rahatlığını yaşarsınız. Kredi başvurusunda bulunmak için sizi en yakın TEB Şubesine bekliyoruz.

TEB Platinum Card Ayrıcalıkları

TEB Platinum Card ile restoran harcamalarında bonus kazanma; havaalanı transfer, lounge hizmetleri gibi seyahatlerinizde yararlanabileceğiniz birçok ayrıcalığa sahip olursunuz. TEB Platinum kart ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 7